Billie Eilish PO POLSKU - posłuchajcie Bad Guy w naszym języku!

2019-04-27 9:33
Billie Eilish PO POLSKU - posłuchajcie Bad Guy w naszym języku!
Autor: fot./screen/youtube.com/Billie Eilish Billie Eilish - Bad Guy

Ta zaledwie 17-letnia Amerykanka uważana jest za objawienie sceny muzycznej. Billie Eilish zachwyciła słuchaczy na całym świecie, a każdy jej utwór spotyka się z uznaniem krytyków. Nic więc dziwnego, że zainspirowani nią fani zamieszczają w sieci covery jej piosenek. Nas szczególnie zaciekawił ten, który jest wykonywany w naszym języku! Na ESKA.pl przekonacie się, jak brzmi Bad Guy po polsku.

Billie Eilish - Bad Guy to kolejny singiel z debiutanckiej płyty amerykanki. Premiera albumu When We All Fall Asleep, Where Do We Go? okazała się jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. 17-letnia wokalistka powiększyła dzięki niemu i tak już ogromne grono fanów. Wielu z nich nagrywa własne wersje piosenek Billie. Dobrze nam znana Kasia Staszewska też wykonała cover. Przetłumaczyła na polski właśnie piosenkę Bad Guy.

Przeczytaj też: Billie Eilish - kim jest autorka hitu Bury a Friend?

Billie Eilish - Bad Guy po polsku

Kasia Staszewska to youtuberka specjalizująca się w tworzeniu polskich coverów zagranicznych piosenek. Na jej kanale możemy znaleźć wiele światowych hitów śpiewanych w naszym języku. Niedawno pisaliśmy na przykład o jej wersji jednego z przebojów grupy BLACKPINK.

Bad Guy po polsku to kolejny przykład jej zdolności wokalnych i językowych. Kasia znakomicie przetłumaczyła hit Billie Eilish, a jej głos nadaje piosence zupełnie nowego wyrazu. Jak brzmi utwór 17-letniej Amerykanki w wykonaniu polskiej wokalistki? Przekonajcie się klikając w poniższe wideo.

Dla porównania, posłuchajcie też oryginału Bad Guy.

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze