Billie Eilish PO POLSKU - posłuchajcie Bad Guy w naszym języku!

2019-04-27 9:33 M.C.
Billie Eilish PO POLSKU - posłuchajcie Bad Guy w naszym języku!
Autor: fot./screen/youtube.com/Billie Eilish Billie Eilish - Bad Guy

Ta zaledwie 17-letnia Amerykanka uważana jest za objawienie sceny muzycznej. Billie Eilish zachwyciła słuchaczy na całym świecie, a każdy jej utwór spotyka się z uznaniem krytyków. Nic więc dziwnego, że zainspirowani nią fani zamieszczają w sieci covery jej piosenek. Nas szczególnie zaciekawił ten, który jest wykonywany w naszym języku! Na ESKA.pl przekonacie się, jak brzmi Bad Guy po polsku.

Billie Eilish - Bad Guy to kolejny singiel z debiutanckiej płyty amerykanki. Premiera albumu When We All Fall Asleep, Where Do We Go? okazała się jednym z najważniejszych wydarzeń muzycznych tego roku. 17-letnia wokalistka powiększyła dzięki niemu i tak już ogromne grono fanów. Wielu z nich nagrywa własne wersje piosenek Billie. Dobrze nam znana Kasia Staszewska też wykonała cover. Przetłumaczyła na polski właśnie piosenkę Bad Guy.

Przeczytaj też: Billie Eilish - kim jest autorka hitu Bury a Friend?

Billie Eilish - Bad Guy po polsku

Kasia Staszewska to youtuberka specjalizująca się w tworzeniu polskich coverów zagranicznych piosenek. Na jej kanale możemy znaleźć wiele światowych hitów śpiewanych w naszym języku. Niedawno pisaliśmy na przykład o jej wersji jednego z przebojów grupy BLACKPINK.

Bad Guy po polsku to kolejny przykład jej zdolności wokalnych i językowych. Kasia znakomicie przetłumaczyła hit Billie Eilish, a jej głos nadaje piosence zupełnie nowego wyrazu. Jak brzmi utwór 17-letniej Amerykanki w wykonaniu polskiej wokalistki? Przekonajcie się klikając w poniższe wideo.

Dla porównania, posłuchajcie też oryginału Bad Guy.

Najnowsze