Billie Eilish - kim jest autorka hitu Bury a Friend?

2019-02-05 14:08 M.C.
Billie Eilish - kim jest autorka hitu Bury a Friend?
Autor: fot./screen/youtube.com/Billie Eilish Billie Eilish - Bury a Friend

Jej piosenka Bury a Friendy błyskawicznie stała się ogólnoświatowym hitem! Na ESKA.pl dowiecie się, kim jest Billie Eilish.

Billie Eilish - Bury a Friend to nowa piosenka tej młodej artystki. Utwór miał swoją premierę w sieci 30 stycznia 2019, a już po 5 dniach licznik odsłon pokazywał ponad 27 milionów! To świadczy tylko o jednym - mamy do czynienia z nową gwiazdą muzyki. Warto wiec dowiedzieć się czegoś więcej na temat Billie i innych jej piosenek.

Kim jest Billie Eilish? Młoda artystka podbija świat!

Billie Eilish Pirate Baird O'Connell, jak brzmi pełne imię i nazwisko wokalistki, urodziła się 18 grudnia 2001 roku w Los Angeles. Oznacza to, że w 2019 ma dopiero 17 lat! Mimo tak młodego wieku, Amerykanka jest już dziś uznawana za gwiazdę światowego formatu. Osiągnęła to dzięki swoim niesamowitym piosenkom, intrygującym teledyskom i mrocznemu image'owi (Billie niemal nigdy nie uśmiecha się na zdjęciach).

Wyświetl ten post na Instagramie.
O$AKA Post udostępniony przez BILLIE EILISH (@wherearetheavocados)

Niezwykły talent Billie Eilish nie powinien dziwić, gdyż wokalistka wychowała się w artystycznej rodzinie. Jej matka jest piosenkarką, aktorką i scenarzystką. Brat zajmuje się zaś komponowaniem muzyki. Sama Billie uczyła się w domu. Rodzice uznali, że w ten sposób będzie się mogła rozwijać w nieskrępowany sposób.

Billie Eilish - piosenki

Pierwszym długogrającym albumem Billie Eilish jest zapowiedziany na 29 marca 2019 When We All Fall Asleep, Where Do We Go? Każdy singiel zapowiadający płytę z miejsca stawał się hitem. Pierwszymi dwoma były You Should See Me in a CrownWhen the Party's Over.

Billie Eilish - Bury a Friend

Bury a Friend to najnowszy singiel Billie Eilish. W 5 dni od premiery teledysk obejrzano 27 281 877 razy. Klip jest utrzymany w klimacie horroru, a sama piosenkarka zachwyca swoim mrocznym wokalem. Posłuchajcie utworu Bury a Friend.

Nie wiedzieliście, że to rodzeństwo! Znani bracia i siostry w świecie muzyki

Najnowsze