Blackpink PO POLSKU - hit Koreanek w naszym języku

2019-04-10 11:15 M.C.
Blackpink PO POLSKU - hit Koreanek w naszym języku
Autor: fot./screen/youtube.com/BLACKPINK Blackpink po polsku

K-pop bije wszelkie rekordy popularności w Polsce! Niezwykle żywiołowe zespoły wprost z Korei podbiły serca krajowych słuchaczy. Jedną z najbardziej lubianych grup jest Blackpink - girlsband, który ma na koncie już wiele hitów. Okazuje się, że jednego z nich możemy posłuchać w polskim tłumaczeniu! Jesteście ciekawi, jak przebój dziewczyn z Blackpink brzmi w naszym języku? Możecie to sprawdzić na ESKA.pl.

Blackpink to południowokoreański girlsband, który zadebiutował w 2016 roku. Od tamtego czasu Jisoo, Jennie, Rosé i Lisa zrobiły oszałamiającą karierę! W 2018 roku wydały swój pierwszy longplay Blackpink in Your Area, a w kwietniu 2019 opublikowały w sieci teledysk do piosenki Kill This Love, która podbiła listy przebojów na całym świecie! Muzyka dziewczyn jest bardzo popularna także w Polsce. Kwestią czasu było więc pojawienia się coveru jednego z ich hitów w naszym języku! Blackpink po polsku brzmi naprawdę wyjątkowo!

Przeczytaj też: K-pop - gwiazdy, zespoły i fandomy

Blackpink - Ddu-du Ddu-du po polsku

Dziewczyny z Blackpink zamieściły piosenkę Ddu-du Ddu-du na swojej pierwszej płycie długogrającej. Utwór od razu stał się hitem, a teledysk, który trafił do sieci w czerwcu 2018, zebrał do tej pory ponad 747 milionów wyświetleń!

Właśnie ten utwór przetłumaczyła Kasia Staszewska. Youtuberka i wokalistka zamieszcza na swoim kanale światowe hity śpiewane po polsku. Warto zwrócić uwagę chociażby na jej wersję 7 Rings Ariany Grande. Przełożenie na nasz język piosenki Ddu-du Ddu-du musiało być nie lada wyzwaniem! Kasia poradziła sobie jednak znakomicie! Posłuchajcie sami.

K-pop na eskaGO.pl

Blackpink to nie jedyna koreańska grupa, która podbija Polskę! BTS, Big Bang, Twice - to tylko niektóre zespoły, które mają w naszym kraju tysiące fanów. Największych hitów K-popu możecie teraz posłuchać na eskaGO.pl! Wystarczy kliknąć w poniższą grafikę.

Najnowsze