BTS i Billie Eilish nagrają wspólną muzykę? Gwiazdy K-pop odpowiadają w wywiadzie

2019-04-17 15:27 M.C.
BTS i Billie Eilish nagrają wspólną muzykę? Gwiazdy K-pop mówią o swoich planach
Autor: fot./screen/youtube.com/ibighit / screen/youtube.com/Billie Eilish BTS i Billie Eilish

Nie ulega wątpliwości, że BTS to obecnie największe gwiazdy K-popu na świecie. Ich najnowsza płyta Map Of The Soul: Persona bije wszelkie rekordy popularności. Równie wielką sławę zdobywa Billie Eilish. Genialna 17-latka uważana jest za muzyczne objawienie, a jej albumem When We All Fall Asleep, Where Do We Go? zachwycają się wszyscy krytycy. Czy Billie i BTS mogliby nagrywać razem? Dowiedzcie się, co mówią o tym Koreańczycy.

BTS i Billie Eilish nagrają wspólną muzykę? Taka współpraca byłaby największą muzyczną kolaboracją ostatnich lat! Gwiazdy K-pop wydali 12 kwietnia album Map Of The Soul: Persona. Płyta z miejsca stała się hitem, a piosenka Boy With Luv ustanowiła niezwykły rekord YouTube. Billie Eilish jest zaś największym muzycznym objawieniem ostatnich czasów. Twórczością 17-latki zachwycają się wszyscy! Ostatnio BTS powiedzieli kilka słów na temat artystki i... współpracy z nią.

Przeczytaj też: Billie Eilish - kim jest autorka hitu Bury a Friend?

Kolaboracja z Billie Eilish - o tym marzą BTS

Jin, Suga, J-Hope, RM, Jimin, V, Jungkook, czyli członkowie BTS, ostatnio udzielili wywiadu dla Apple Music Exclusive Beats 1. Jedno z pytań nawiązywało do Boy With Luv nagranego z Halsey. dziennikarka zapytała, z kim jeszcze chcieliby współpracować.

k-pop
Autor: materiał eskaGO.pl Link: https://www.eskago.pl/radio/special-k-pop

Chłopaki wymienili Drake'a, Troye Sivana i właśnie Billie Eilish. Dziennikarka pociągnęła ten temat mówiąc, że zarówno BTS jak i Billie podbijają teraz świat. Ich współpraca z autorką piosenki Bad guy byłaby więc czymś naprawdę niesamowitym.

Koreańscy wokaliści przyznali, że płyta When We All Fall Asleep, Where Do We Go? zrobiła na nich ogromne wrażenie, a nagrywanie z wokalistką byłoby wspaniałym przeżyciem. Zobaczcie wywiad, w którym gwiazdy K-popu mówią o wymarzonej współpracy.

Jak widać, szanse na wspólne nagrania BTS i Billie Eilish są naprawdę duże! Czy powinniśmy się więc szykować na największą kolaborację ostatnich lat? Naszym zdaniem, tak!

Przeczytaj też: Ed Sheeran i BTS - kiedy i gdzie słuchać wspólnej piosenki?

Najnowsze