Bedoes i Lanek zagrają wyjątkowy koncert! Kiedy wystąpi duet?

2020-09-02 14:00
Bedoes, Lanek
Autor: materiały prasowe / (fot. Maksym Rudnik / @maksymrudnik)

Bedoes i Lanek zbliżają się do końca trasy promującej ich ostatni album Opowieści z Doliny Smoków. Już 4 września duet wystąpi w Warszawie na Letniej Scenie Progresji i nie będzie to zwyczajny koncert.

Bedoes i Lanek na wspólnym koncercie!  Już 4 września na Letniej Scenie Progresji w Warszawie Bedoes i Lanek zagrają jeden z ostatnich koncertów z trasy promującej album Opowieści z Doliny Smoków. Oprócz artystów na scenie pojawią się goście specjalni, uczestnicy zobaczą także inscenizację walki rycerskiej, która poprzedza koncerty Bedoesa i Lanka, nawiązując tym samym do baśniowych elementów w treści albumu. Podczas wydarzenia dostępne będzie stoisko z dedykowanym merchem i muzyką. Co ważne, będzie to ostatni koncert Bedoesa w Warszawie w tym roku, dlatego jeśli chcecie zobaczyć jego występ na żywo, macie najlepszą okazję! Bilety są dostępne za pośrednictwem bileterii Going oraz w salonach sieci Empik w całej Polsce.

Sonda
Opowieści z Doliny Smoków - która piosenka podoba ci się najbardziej?

Bedoes i Lanek - koncert 

Bedoesa i Lanka zna prawdopodobnie każdy słuchacz rapu w Polsce. Ich pierwszy studyjny album Opowieści z Doliny Smoków ukazał się w listopadzie 2019 roku nakładem SBM Label i z miejsca odniósł ogromny sukces, uzyskując status platynowej płyty już dwa tygodnie przed premierą, a cztery dni później pokrywając się platyną. Na ten moment album ma status podwójnie platynowej płyty, a na Spotify został odsłuchany ponad 150 milionów razy. Nic więc dziwnego, że koncerty Bedoesa i Lanka cieszą się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy.

Koncerty przełożone na 2021 rok
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze