Bedoes i Lanek zagrają wyjątkowy koncert! Kiedy wystąpi duet?

2020-09-02 14:00 PO.
Bedoes, Lanek
Autor: materiały prasowe / (fot. Maksym Rudnik / @maksymrudnik)

Bedoes i Lanek zbliżają się do końca trasy promującej ich ostatni album Opowieści z Doliny Smoków. Już 4 września duet wystąpi w Warszawie na Letniej Scenie Progresji i nie będzie to zwyczajny koncert.

Bedoes i Lanek na wspólnym koncercie!  Już 4 września na Letniej Scenie Progresji w Warszawie Bedoes i Lanek zagrają jeden z ostatnich koncertów z trasy promującej album Opowieści z Doliny Smoków. Oprócz artystów na scenie pojawią się goście specjalni, uczestnicy zobaczą także inscenizację walki rycerskiej, która poprzedza koncerty Bedoesa i Lanka, nawiązując tym samym do baśniowych elementów w treści albumu. Podczas wydarzenia dostępne będzie stoisko z dedykowanym merchem i muzyką. Co ważne, będzie to ostatni koncert Bedoesa w Warszawie w tym roku, dlatego jeśli chcecie zobaczyć jego występ na żywo, macie najlepszą okazję! Bilety są dostępne za pośrednictwem bileterii Going oraz w salonach sieci Empik w całej Polsce.

Bedoes i Lanek - koncert 

Bedoesa i Lanka zna prawdopodobnie każdy słuchacz rapu w Polsce. Ich pierwszy studyjny album Opowieści z Doliny Smoków ukazał się w listopadzie 2019 roku nakładem SBM Label i z miejsca odniósł ogromny sukces, uzyskując status platynowej płyty już dwa tygodnie przed premierą, a cztery dni później pokrywając się platyną. Na ten moment album ma status podwójnie platynowej płyty, a na Spotify został odsłuchany ponad 150 milionów razy. Nic więc dziwnego, że koncerty Bedoesa i Lanka cieszą się ogromnym zainteresowaniem słuchaczy.

Koncerty przełożone na 2021 rok

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze