PKsisters

i

Autor: YouTube/PKsisters

Największe rap hity zagrane na ukulele. Siostry Roszczyk śpiewają kawałki Maty, Taco i Bedoesa

2020-06-09 14:43

Blisko ćwierć miliona w niespełna tydzień - tyle odsłon w sieci wygenerowało najnowsze wideo zamieszczone na kanale PKsisters. Tym razem, zdolne wokalistki wzięły na warsztat największe hity z repertuaru polskich raperów. W ich zaskakującym mash-upie nie zabrakło kawałków Quebonafide, Maty czy Taco Hemingwaya. Posłuchacie go już teraz na ESKA.pl.

PKsisters, znane również internautom po prostu jako siostry Roszczyk, wiedzą, jak zaskakiwać swoich wiernych widzów. Po osiągnięciu bardzo dużego sukcesu na TikToku, Patrycja i Kinga zdecydowały się na założenie kanału na YouTubie. Ich konto obserwuje już ponad 70 tysięcy subskrybentów, a dziewczyny robią wszystko, by ta liczba stale rosła. PKsisters regularnie zamieszczają w sieci covery popularnych hitów. Widzowie mogli podziwiać ich wykonania Szampana od Sanah, SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ z repertuaru Quebonafide czy największych hitów Dawida Podsiadło. Tym razem, siostry Roszczyk sięgnęły po kawałki z katalogu polskich raperów.

Rap to bez wątpienia najpopularniejszy gatunek muzyczny w naszym kraju. Premierowe wydawnictwa czołowych przedstawicieli sceny hip-hopowej tygodniami nie schodzą ze szczytu notowania uwzględniającego najlepiej sprzedające się płyty w naszym kraju, a ich teledyski generują dziesiątki milionów wyświetleń. Jak najpopularniejsze numeru Quebo, Taco, Bedoesa i innych raperów brzmią w wykonaniu sióstr Roszczyk?

Sia i wielki hit sprzed lat w Domowym Graniu. Siostry Tracz i Natalia Wawrzyńczyk oczarowały internautów

Siostry Roszczyk w wersji rap

PKsisters zyskały sławę przede wszystkim dzięki swojemu talentowi wokalnemu, ale również dzięki umiejętności gry na instrumencie ukulele. W czerwcu, zdolne siostry zaskoczyły swoich widzów mash-upem najpopularniejszych kawałków z repertuaru polskich raperów. Dziewczyny wykonały między innymi numery Maty, Taco Hemingwaya, Quebonafiden czy Jamala. Internauci po raz kolejny nie kryli zachwytu! - Zdecydowanie najpiękniejszy cover w waszym wykonaniu! - napisał jeden z nich. Jego komentarz polubiło już ponad tysiąc użytkowników YouTube'a.