Bastille - płyta Give Me The Future zaskakuje brzmieniem! Ten album ma HITY!

i

Autor: Sarah Louise Bennett / Universal Music Poland Bastille - płyta Give Me The Future zaskakuje brzmieniem! Ten album ma HITY!

Bastille w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE, BILETY. Kiedy i gdzie wystąpi zespół?

2022-02-21 11:42

Bastille w Polsce! Uwielbiany w naszym kraju zespół powraca z nową, futurystyczną płytą! Po serii radiowych przebojów, takich jak Pompeii czy Things We Lost In The Fire, dla Bastille przyszedł czas na nowy rozdział. Poznajcie szczegóły ich koncertu już teraz!

Spis treści

  1. Bastille w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE
  2. Bastille w Polsce 2022 - BILETY

Bastille w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE, BILETY, czyli trzy podstawowe kwestie. Podrzucamy je w tym miejscu, z myślą o wszystkich fanach zespołu i nie tylko. Sam lider zespołu zapowiada ten koncert opowiadając o nowym wydawnictwie grupy. Give Me The Future, szalenie ambitny, nowy album Bastille, to hołd dla czasów technologii i przebłysk tego, co może nadejść. Co dziwne, autor tekstów, Dan Smith, wpadł na ten pomysł przed pandemią. Album był już w toku, a zespół po raz pierwszy od ośmiu lat przerwał trasę koncertową, kiedy świat się zamknął, zmuszając do interakcji wyłącznie za pośrednictwem ekranów. Pisaliśmy piosenki w dziwnym czasie, gdy wszyscy tkwili w domu, przyklejeni do ekranów, mówi Dan.

Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Kygo na Fest Festival 2021: tropikalna energia zawładnęła Chorzowem! Mocne zakończenie imprezy

Bastille w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE

Gdzie i kiedy wystąpi Bastille? Ich koncert odbędzie się w Warszawie! Uwielbiany w Polsce zespół powraca z nową, futurystyczną płytą! Bastille zagrają 22 listopada 2022 w warszawskim COS Torwar.

Bastille w Polsce 2022 - BILETY

Limitowana przedsprzedaż dla posiadaczy voucherów w AlterSklepie i członków AlterKlubu rozpocznie się w środę, 23 lutego 2022 o 11:00. Otwarta sprzedaż biletów na koncert startuje w piątek, 25 lutego 2022 o 11:00. W sprzedaży dostępne będą dwa rodzaje biletów – Standard i Health Pass (bilet przeznaczony dla osoby, która w dniu wstępu na Wydarzenie będzie posiadała ważny certyfikat szczepienia przeciw COVID-19).

Bastille - nowa płyta 2022

Future Inc, fikcyjny, ale znany gigant technologiczny, wynalazł Futurescape, urządzenie, które pozwala użytkownikom wirtualnie realizować swoje marzenia. Fani mieli okazję przekonać się, jak działa, w teledysku do euforycznego singla Distorted Light Beam i jego ekscytującej kontynuacji Thelma & Louise. Podczas kampanii albumu Bastille współpracuje z prawdziwymi firmami technologicznymi i zatrudnia sztuczną inteligencję, by zniekształcać to, co jest prawdziwe, a co nie. Zawsze podziwiałem artystów, którzy potrafią wykreować świat wokół albumu – mówi Dan. To fanatyk filmowy we mnie. Wszystko, począwszy od grafiki i teledysków, a skończywszy na technologii i sposobie wykonania albumu na żywo, będzie ze sobą powiązane.

Na Give Me The Future Bastille udaje się wszędzie, od Nowego Jorku lat 80. (Club 57) po szpital w Australii (No Bad Days). Słyszymy disco, gitary, gospel, dźwięki statków kosmicznych, zmysłowe smyczki i gwizdy.

Sonda
Czy wybierasz się na koncert Bastille w Polsce 2022?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE