Bass Astral x Igo - koncerty 2019. Bilety na wydarzenia z trasy It's dark

2019-08-21 13:21
Bass Astral x Igo
Autor: Wydawnictwo Agora

Bass Astral x Igo wracają na trasę koncertową. To będą wydarzenia inne niż wszystkie! Po wyprzedanej wiosennej serii koncertów przyszedł czas na zdecydowanie mocniejsze wrażenia.

Bass Astral x Igo szykują trasę koncertową. Już jesienią usłyszycie nowe piosenki zapowiadające trzecią płytę duetu, doświadczycie kosmicznych wrażeń wizualnych, będziecie częścią niezwykłego wydarzenia pełnego niespodzianek i emocji! Trasa It's dark będzie składać się z koncertów w ośmiu największych polskich miastach. Sprzedaż biletów rusza 4 września 2019 roku! Wejściówki będą do kupienia na Empik Bilety oraz Going. Trasa Bass Astral x Igo wygląda następująco:

08.10.2019 Warszawa Torwar

25.10.2019 Gliwice Arena Gliwice

31.10.2019 Łódź Wytwórnia

03.11.2019 Wrocław Hala Stulecia

15.11.2019 Gdańsk Ergo Arena

21.11.2019 Poznań Arena

23.11.2019 Szczecin Netto Arena

30.11.2019 Kraków Tauron Arena

Duet Bass Astral x Igo tworzą producent Kuba Tracz i wokalista Igor Walaszek. Obaj swoje pierwsze kroki na muzycznej scenie stawiali w rockowym zespole Clock Machine. Nie mieli wcześniej do czynienia z muzyką elektroniczną, dlatego wnoszą do niej zupełnie nowe rozwiązania, dalekie od mód i trendów panujących w tej stylistyce. Ich koncerty to pełne tańca i improwizacji live acty, które oszałamiają publiczność w Polsce i zagranicą. Duet ma na koncie dwa długogrające albumy. W marcu ubiegłego roku muzycy wyruszyli w trasę, by promować ostatni z nich – „Orell”. Płyta zrobiła sporo zamieszania na rynku muzycznym, co poskutkowało wyprzedaną wiosenną trasą koncertową w 2018 r. Następnie zespół zagrał kilka koncertów w ramach projektu Bass Astral x Igo Orchestra, w którym duetowi na scenie towarzyszył kwartet smyczkowy, sekcja dęta oraz sekcja rytmiczna. Latem zespół zagrał na największych polskich festiwalach (Open’er, Audioriver, Kraków Live Festival, OFF Festival, Męskie Granie). Wiosną bieżącego roku, po półrocznej przerwie, zespół wyprzedał kolejną trasę w największych polskich miastach, a Igor został (obok Katarzyny Nosowskiej, Krzysztofa Zalewskiego i Tomasza Organka) twarzą Męskiego Grania 2019.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze