Bartek Deryło wzruszył widzów podczas Domowego Grania. Takiego koncertu jeszcze nie widzieliście!

2020-06-26 19:00 EK
Bartek Deryło wzruszył widzów podczas Domowego Grania. Takiego koncertu jeszcze nie widzieliście!
Autor: Domowe Granie - ESKA.pl

Koncert utalentowanego, a w dodatku młodego artysty w ramach Domowego Grania za nami! Bartek Deryło swoim występem dał po prostu czadu! Zaśpiewał piękne, a w dodatku sentymentalne piosenki. Przegapiliście jego koncert? Nic się nie stało! Obejrzyjcie powtórkę koncertu już teraz na ESKA.pl.

Domowe Granie to dawka pozytywnej energii dla każdego! To idealna propozycja dla wszystkich fanów dobrej muzyki oraz ciekawych i popularnych wykonawców. Najfajniejsze w tym wszystkim jest to, że koncerty gwiazd możecie oglądać bez końca, całkowicie za darmo, a do tego prosto ze swojego domu! Kolejną gwiazdą Domowego Grania, która zagrała na naszej wirtualnej scenie był utalentowany Bartek Deryło. Artystę możecie kojarzyć między innymi z programu talent-show The Voice of Poland. Jego niesamowity i bardzo spokojny występ, odbył się 26 czerwca o godzinie 18:00 na ESKA.pl. Koncert Bartka nie tylko dostarczył wielu muzycznych emocji, ale również zrelaksować się widzom przy granych melodiach. Wokalista zaśpiewał kilka sentymentalnych kawałków, w tym między innymi swój Domek z kart. Nie zabrakło również jego najnowszego singla zatytułowanego Deszcz.

Jeśli przegapiliście występ Bartka Deryło - nie musicie się martwic! Powtórkę możecie obejrzeć poniżej. Uśmiech, muzyczny relaks, a także rozgrzanie serc gwarantowane!

Domowe Granie - Bartek Deryło

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Domowe Granie - koncerty

Jeśli przegapiliście koncert Waszego ulubionego artysty - nic straconego! Powtórki obejrzycie wyłącznie na ESKA.pl. Odszukajcie swojego idola i poprawcie sobie humor słuchając dobrej muzyki.

Najnowsze