Backstreet Boys w Polsce 2022 - bilety, data, miejsce koncertu z cyklu DNA World Tour

2022-08-03 15:11
Backstreet Boys
Autor: Sony Music Polska Backstreet Boys - biley na koncert w Polsce.

Backstreet Boys, jeden z najlepiej sprzedających się zespołów wszechczasów, ogłosił dziś daty swojej jesiennej trasy DNA World Tour w Wielkiej Brytanii i Europie. Grupa ostatnio występowała dla publiczności w całej Europie w 2019 roku, sprzedając ponad 350 000 biletów. Grupa zawita także do Polski. Sprawdź, co wiadomo o ich koncercie.

Backstreet Boys zagrają w Polsce! Ich nowa trasa uwzględnia między innymi kilka koncertów w Niemczech oraz wyjątkowy i ekskluzywny koncert w Wielkiej Brytanii w The O2. Później pojawią się także w Polsce. Zagrają w jednej z największych polskich aren. Backstreet Boys przekażą część dochodu ze sprzedaży biletów z trasy DNA World Tour 2022 Agencji ONZ ds. Uchodźców - UNHCR. Środki te zostaną przekazane potrzebującym, którzy zostali zmuszeni do opuszczenia swoich domów oraz kraju. Fani z pewnością polują już na bilety na to wielkie wydarzenie. Co wiemy o koncercie?

ZOBACZ TAKŻE: Koncerty w Polsce 2022 - kto wystąpi? KALENDARZ, GWIAZDY, DATY, MIEJSCA

Hity lata 2022 - te piosenki będą towarzyszyć nam w tegoroczne wakacje

Backstreet Boys w Polsce 2022 - DATA, MIEJSCE

Backstreet Boys wystąpią w Krakowie już 29 października 2022 roku. Wydarzenie odbędzie się w Tauron Arenie, gdzie wcześniej odbywały się już koncerty innych znanych zagranicznych artystów. Gdzie i za ile można kupić bilety na to wydarzenie?

Backstreet Boys w Polsce 2022 - BILETY

Przedsprzedaż biletów dla klientów Citi Handlowy rozpocznie się 6 kwietnia o godz. 10:00. Przedsprzedaż Ticketmaster rozpocznie się 7 kwietnia o godz. 10:00. Ogólna sprzedaż biletów rozpocznie się 8 kwietnia o godz. 10:00.

Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze