Awaria na koncercie Eda Sheerana w Polsce 2022. Internauci pokazują, co się stało!

2022-08-26 10:28
Ed Sheeran Warszawa 2022
Autor: David Fisher/Global/Shutterstock, canva

Jeden z koncertów Eda Sheerana w Polsce jest już za nami! Muzyk dał niesamowite show, pełne tańca i wzruszeń. Fani brytyjskiego muzyka są zachwyceni. Jednak nie obyło się bez wtop.. Awaria podczas utworu, na który wszyscy czekali zmartwiła fanów i samego Eda. Muzyk został uwięziony i nie mógł się wydostać...

Awaria na koncercie Eda Sheerana w Polsce była czymś, czego nikt z nas chyba się nie spodziewał. Wszyscy liczyli na bezbłędny koncert i ogromne emocje. Koncert Eda Sheerana w Polsce 2022 to było zdecydowanie niesamowite przeżycie dla wszystkich miłośników jego twórczości i samego muzyka. To wydarzenie, na które polscy fani Eda musieli czekać aż 4 lata! Pewnie dlatego bilety na koncert Eda Sheerana w Warszawie wyprzedały się niemal co do jednego. Brytyjski muzyk dał niesamowite show, które zachwyciło jego fanów. Utwory z najnowszej płyty, największe przeboje i niesamowita, okrągła scena, która została ustawiona w centrum stadionu dzięki czemu każdy z uczestników mógł dokładnie widzieć swojego Eda Sheerana. Dookoła sceny zostało ustawionych sześć wielkich słupów, na których zwieszono ekrany w kształcie kostek do gitary. Nad okrągłą sceną wisiał też wielki ekran wyglądający jak pierścień, który pełnił funkcję kurtyny. Fani mogli również na nim oglądać wizualizacje i fragmenty teledysków. I to właśnie z nim pojawił się problem..

Ed Sheeran dał czadu w Polsce! Tak wyglądał spektakularny koncert na Stadionie Narodowym

FORMA NA KONCERTY 2022 [Ed Sheeran, Shawn Mendes] | ESKA XD - Fit vlog #33

Ed Sheeran w Polsce 2022 - awaria na koncercie

Po wykonaniu utworu Afterglow, ledowy pierścień zjechał na dół i zasłonił Eda. Po chwili fani Brytyjczyka usłyszeli charakterystyczne dźwięki rozpoczynające hit "Shape of You". Jednak nie wszystko poszło zgodnie z planem.. Ekran nie podniósł się z powrotem. Ed został uwięziony w pierścieniu. Muzyk musiał przerwać na chwilę wstęp, by zrozumieć co się stało i powiedzieć uczestnikom o awarii na koncercie:

Ten pierścień powinien się podnieść, wiecie? Ale coś się popsuło. Nic to, lecimy dalej

Jednak ledowy ekran nie podniósł się do końca wielkiego hitu Shape of You. Momentami przebijał odrobinę i fani mogli dostrzec, jak Ed biega po scenie. Pierścień został na dole jeszcze przez kolejną piosenkę. Zadziałał dopiero pod koniec utworu, który kończył koncert, czyli "You Need Me, I Don’t Need You".

Ed Sheeran w Polsce 2022 - SETLISTA. Co zaśpiewa Sheeran w Warszawie?

Sonda
Czy wybierasz się na koncert Eda Sheerana?
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze