Avril Lavigne w Polsce 2022. Wielki powrót po 14 latach! [DATA, MIASTO, BILETY]

2021-10-24 16:45
Avril Lavigne
Autor: Splash News/EAST NEWS

Na to ogłoszenie fani kanadyjskiej wokalistki czekali od ponad 13 lat! Avril Lavigne wraca do Polski, by zaprezentować całkowicie nowe show. Gdzie i kiedy wystąpi wykonawczyni takich hitów jak Complicated, Girlfriend czy What The Hell? Sprawdźcie wszystkie najważniejsze informacje na temat koncertu Avril Lavigne w Polsce.

Avril Lavigne w Polsce 2022 - wszystkie najważniejsze informacje dotyczące koncertu artystki znajdziecie w jednym miejscu. Chyba nie ma osoby, która nie kojarzyłaby takich hitów jak Sk8er Boi, Complicated, My Happy Ending, Girlfriend, Hot czy When You're Gone. Avril Lavigne jest bez wątpienia jedną z najbardziej znanych wokalistek. Choć ciężko w to uwierzyć, w 2022 roku minie dokładnie 20 lat od jej fonograficznego debiutu. Z tej okazji wielka gwiazda popu wyruszy w trasę koncertową, w trakcie której przypomni wszystkie swoje największe hity, jak również zaprezentuje nowy materiał. Na liście krajów, do których zawita ze swoim show, nie zabrakło Polski! Avril Lavigne powróci do naszego kraju po 14 latach. Ostatni koncert artystki miał miejsce w 2008 roku, we Wrocławiu. Promowała ona wówczas swój album The Best Damn Thing, z którego pochodzi wspomniany już hit Girlfriend, a także single Hot czy tytułowy The Best Damn Thing. 

Sonda
Lubisz muzykę Avril Lavigne?

Avril Lavigne w Polsce 2022 - data, miejsce

Nie jest tajemnicą, że po wydaniu krążka Head Above Water Avril ponownie zaszyła się w studiu nagraniowym, by jak najszybciej zaprezentować kolejne nowości. Zgodnie z zapowiedziami samej artystki - jest na co czekać. Na siódmym albumie piosenkarka ma znów udowodnić, że jest jedyną księżniczką pop-punk. Polscy fani będą mieli okazję usłyszeć utwory piosenkarki już 2 marca 2022 roku w łódzkiej Atlas Arenie.

Avril Lavigne w Polsce 2022 - bilety

Bilety trafią do sprzedaży w poniedziałek o godzinie 10:00 i będą dostępne na stronie organizatora wydarzenia, agencji Follow The Step.

Te polskie hity kończą 10 lat. Każdy je zna!
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze