Rocznica śmierci Aviciiego - rodzina uczci ten dzień w wyjątkowy sposób

2019-03-27 15:15
Rocznica śmierci Aviciiego - rodzina uczci ten dzień w wyjątkowy sposób
Autor: Sean Erikson Rocznica śmierci Aviciiego - rodzina uczci ten dzień w wyjątkowy sposób

20 kwietnia 2019 roku przypadnie pierwsza rocznica śmierci Aviciiego. Producenta, który podbijał światowe listy hitów takimi utworami, jak: Wake Me Up, Waiting For Love, Hey Brothers, Levels, czy ostatnio Lonely Together i Without You. Rodzina muzyka uczci pierwszą rocznicę śmierci w wyjątkowy sposób. O co dokładnie chodzi? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl

Pierwsza rocznica śmierci Aviciiego przypada 20 kwietnia 2019 roku. Więcej, bo już ponad rok nie pojawiają się nowe piosenki od szwedzkiego producenta. Jego dyskografię zamyka wydana w listopadzie 2017 EP-ka zatytułowana AVICI (01). Rodzina muzyka pierwszą rocznicę śmierci uczci w wyjątkowy sposób. Wtedy oficjalnie rozpocznie się działalność fundacji imienia Tima Berglinga (prawdziwe imię i nazwisko artysty).

Zobacz: Avicii - piosenki, które stworzył, a wy nie mieliście o tym pojęcia!

Przeczytaj też: Avicii nie żyje. Ostatnie godziny życia Tima Berglinga

Rocznica śmierci Aviciiego - fundacja

Fundacja skupi się na pomocy osobom zmagającym się z problemami psychicznymi oraz będzie przeciwdziałać samobójstwom. Organizacja zajmie się również takimi problemami jak zmiany klimatyczne, ochrona zagrożonych gatunków i wyjątkowych miejsc przyrody.

Działania fundacji imienia Tima Berglinga nie będą ograniczone do terytorium Szwecji – organizacja planuje również działania zagranicą. Jak czytamy w oficjalnym oświadczeniu rodziny:

Tim chciał uczynić świat lepszym – dlatego zakładamy fundację jego imienia, aby uczcić jego pamięć i wypełniać jego wolę. Życzymy Wam dużo miłości, Rodzina Tima.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze