Avicii nie żyje. Ostatnie godziny życia Tima Berglinga

2018-04-22 14:11
Avicii nie żyje. Ostatnie godziny życia Tima Berglinga
Autor: Fot. East News / FaceToFace/REPORTER Zdjęcie Avicii

Avicii, jeden z najbardziej znanych producentów muzycznych na świecie zmarł niespodziewanie 20 kwietnia. Jak wyglądały ostatnie godziny jego życia? 

Tim Bergling, znany bardziej jako Avicii zmarł 20 kwietnia 2018 roku. Był jednym z najbardziej rozpoznawalnych DJów na świecie, a jego wielkie hity, takie jak Waiting for LoveThe Nights zostaną z nami na zawsze. Avicii miał zaledwie 28 lat. Artysta został znaleziony w apartamencie luksusowego hotelu w Muskacie w Omanie. Jak wyglądały ostatnie godziny życia muzyka? 

Największe hity Avicii'ego w jednym miejscu! POSŁUCHAJ!

Avicii - była dziewczyna DJ napisała poruszający list. Co udostępniła jego fanom?

Autor: brak danych

  Śmierć Avicii była ogromnym zaskoczeniem dla całego świata. Zaledwie 28-letni DJ został znaleziony martwy. Twórca największych, światowej klasy hitów odszedł niespodziewanie 20 kwietnia. Jego była dziewczyna postanowiła podzielić się pamiątkami, zdjęciami i wsp

Avicii - co wydarzyło się w Omanie? 

Wiadomość o śmierci muzyka zszokowała cały świat i niezwykle poruszyła jego znajomych i rodzinę. Była dziewczyna muzyka opublikowała na Instagramie ich dawną rozmowę i wspólne zdjęcie ze wzruszającym komunikatem. Brat artysty, David Bergling, udał się na miejsce zdarzeń, by odtworzyć ostatnie godziny z jego życia i samodzielnie zbadać sprawę. Policja w pierwszym komunikacie wykluczyła jedynie udział osób trzecich w zdarzeniu.

Avicii - ostatnie godziny z życia DJa

Brat artysty rozmawiał również z osobami, które spotkały DJa w hotelu. Według nich Avicii był w dobrym nastroju. W Omanie przebywał na wakacjach, nic nie wskazywało na to, żeby miał myśli samobójcze. Na oficjalną informację, o tym co wydarzyło się w jego apartamencie będziemy musieli jednak poczekać. 

Avicii: ostatnie zdjęcia. Nic nie wskazywało, że dojdzie do tragedii

Autor: brak danych

  Avicii: ostatnie zdjęcia, które zrobiono DJ-owi, pojawiły się w internecie. Zupełnie nie widać na nich, że w tak krótkim czasie od ich zrobienia dojdzie do tragedii. Jak Avicii wyglądał na ostatnich zdjęciach, gdzie wtedy był i kim są ludzie, którzy są

Najnowsze