Avicii przed śmiercią pracował ze znanym producentem! Nagrał potajemnie 10 piosenek

2018-10-03 12:19
Avicii przed śmiercią pracował ze znanym producentem! Nagrał potajemnie 10 piosenek
Autor: MediaPunch/ 0000554/ Face to Face/REPORTER / EAST NEWS

Avicii przed śmiercią był bardzo zapracowanym człowiekiem. Przygotowywał materiał na trzeci, pełny studyjny krążek. Wiadomo, że dziesięć utworów nagrał ze znanym producentem! Kiedy zostaną wydane?

Avicii swoje nowe piosenki przygotowywał od dłuższego czasu. Nikt nie ma wątpliwości, że jego celem było stworzenie najlepszego albumu w historii muzyki tanecznej. W ostatnim czasie wiele mówiło się, że rodzina wyda pośmiertny krążek szwedzkiego producenta. Mają się na nim znaleźć niepublikowane utwory, nad którymi pracował tuż przed śmiercią. Ostatecznie nie wiadomo, czy wydanie dojdzie do skutku. Wiadomo natomiast, że dziesięć kawałków powstało z Nilem Rodgersem! 

Avicii nowe piosenki - kiedy premiera

Avicii i Nile Rodgers pracowali razem nad piosenką Lay Me Down, która pojawiła się w 2013 roku. Amerykański producent i gitarzysta teraz ujawnił, że odbył kilka sesji nagraniowych, tuż przed nagłą śmiercią Tima Berglinga. Zdradził: - Śmialiśmy się przez cały czas. Mówiłem wszystkim: Zamykacie mnie i Tima w pokoju i możemy podbić TOP 20 list hitów w dwa lub trzy tygodnie.

66-letni Nile Rodgers zdradził również szczegóły wspólnego projektu z Aviciim: - Skontaktowano się ze mną w sprawie wypuszczenia naszych rzeczy, ale muszę się nad tym zastanowić. Byłem bardzo blisko Tima, a muzyka, której nie wydaliśmy jest niezwykła. Obaj byliśmy bardzo zachwyceni. Przed wydaniem materiału muszę upewnić się, że będzie to korzystne dla słuchaczy i ludzi, z którymi Tim chciałby tworzyć ten projekt - powiedział w rozmowie z The Sun.

Avicii przed śmiercią ciężko pracował nad trzecim studyjnym albumem. Potwierdził to Neil Jacobson, szef Geffen Records. Mówił o tym, że to jest najlepsza muzyka szwedzkiego producenta od lat. Przyznał, że Avicii pracując nad materiałem nie oszczędzał sił: - Zrobiliśmy miesiąc sesji nagraniowych. Skończyliśmy po miesiącu, bo Tim Bergling pracował po 16 godzin bez przerwy. Trzeba było na siłę odciągać go do łóżka. Nie wiadomo, kiedy materiał miałby ujrzeć światło dzienne. Z oświadczenia, które wydała menedżerka Aviciiego, Diana Baron, również wynika, że Avicii pracował nad nowym materiałem.

2 października 2018 minęło dokładnie 36 miesięcy - 3 lata - od wydania ostatniego albumu szwedzkiego producenta. Z płyty zatytułowanej Stories, znamy hity: The Days, The Nights, For A Better Day i Waiting For Love!

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze