Artyści Przeciw Nienawiści film online - kiedy i o której oglądać dokument o koncercie?

2020-03-21 11:21 kw
Artyści przeciw nienawiści
Autor: ADAM JANKOWSKI/REPORTER

Artyści Przeciw Nienawiści to koncert, który był jednym z najważniejszych, muzycznych wydarzeń 2019 roku. Doda wraz z innymi przedstawicielami polskiej sceny muzycznej wystąpiła na jednej scenie, aby wyrazić swój sprzeciw wobec mowy nienawiści. Podczas koncertu w łódzkiej Atlas Arenie wystąpili między innymi Beata Kozidrak, Maryla Rodowicz, Dawid Kwiatkowski oraz Cleo. Za kulisami wydarzenia obecna była ekipa filmowa, dzięki której powstał dokument, o wyjątkowym koncercie. Film już wkrótce będzie online. Kiedy i o której go oglądać?

Artyści Przeciw Nienawiści film online – kiedy i o której oglądać dokument o koncercie? Artyści Przeciw Nienawiści to wyjątkowa inicjatywa, której inicjatorką jest wokalistka Doda. To właśnie ona postanowiła zaprosić do współpracy najpopularniejszych muzycznych artystów w Polsce, aby wyrazić swój sprzeciw wobec mowy nienawiści. Impulsem do działania były wydarzenia, które miały miejsce w Gdańsku, podczas 27. Finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Koncert odbył się 27 lutego w łódzkiej Atlas Arenie i przyciągnął ogromną publiczność. Za kulisami wydarzenia artystom towarzyszyła ekipa filmowa, która nagrywała ich przygotowania do tak dużego i ważnego przedsięwzięcia. Z nagranych materiałów powstał dokument, dotyczący całej akcji. Ostatnio poinformowano, że film będzie dostępny online. Kiedy i gdzie będzie można go obejrzeć?

Artyści Przeciw Nienawiści film online

Koncert Artyści Przeciw Nienawiści odbył się 27 lutego 2019 roku w łódzkiej Atlas Arenie. Przyciągnął ogromną publiczność, która udziałem w wydarzeniu również powiedziała NIE mowie nienawiści. 14 grudnia 2019 roku uroczystą premierę miał dokument, który ukazuje przygotowania oraz kulisy wydarzenia. Film trafił na ekrany największych sieci kinowych w całym kraju, ale niestety był emitowany tylko przez jeden dzień. Dla wszystkich tych, którzy nie zdążyli zobaczyć filmu, mamy dobrą wiadomość - 21 marca 2020 roku produkcja trafi do sieci!

Kochani! Mamy nadzieję, że w tym trudnym dla nas wszystkich okresie dbacie o siebie oraz swoich bliskich i zgodnie z zaleceniami pozostajecie w domach. ❤
Aby umilić Wam ten czas, zapraszamy Was na wyjątkową premierę dokumentu o koncercie "Artyści Przeciw Nienawiści". Spotkajmy się jutro o 15:00 na naszym kanale YouTube. Obowiązujący dress code: zgodny z Waszymi upodobaniami.

Dokument trafi na oficjalny kanał wydarzenia na YouTube, o godzinie 15:00. 

Nowości Muzyczne 2020: premiery, które musisz nadrobić! [#zostańwdomu]

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze