Anna-Maria Jaromin - wzrost, wiek, wymiary, chłopak, ciekawostki. Kim jest Miss Polski 2020?

Anna Maria Jaromin - wzrost, wiek, wymiary, rodzice, chłopak. Kim jest Miss Polski 2020?
Autor: Igor Drozdowski Anna Maria Jaromin - wzrost, wiek, wymiary, rodzice, chłopak. Kim jest Miss Polski 2020?

Anna Maria Jaromin to nowa Miss Polski! Wkrótce będzie jedną z najbardziej rozpoznawalnych gwiazd w Polsce. Młoda dziewczyna przeszła do historii i została 31. Najpiękniejszą Kobietą w Polsce. Kim jest Anna Jaromin? Ile ma lat? Ile ma wzrostu i jakie ma sukcesy na koncie? Poznajcie ją bliżej - na ESKA.pl

Anna Maria Jaromin - wzrost, wiek, wymiary, rodzice, chłopak. To wszystko pomoże wam lepiej dowiedzieć się, kim jest Miss Polski 2020? Anna Maria Jaromin zwyciężyła w sumie z 23. finalistkami. Koronę miss otrzymała z rąk zeszłorocznej laureatki, czyli Magdaleny KasiborskiejAnna Maria Jaromin jako nowa Miss Polski otrzymała 100 tysięcy złotych, a ponadto otrzymała możliwość reprezentowania Polski na arenie międzynarodowej. Co ciekawe, Jaromin swoich sił próbowała już w 2018 roku. Wówczas konkurs piękności wygrała Olga Buława.

Miss Polski 2020 wybrana! To Anna-Maria Jaromin! Ale i tak wszyscy mówią o Monice Lewczuk

Dziewczyna Piotra Żyły w samych MAJTKACH i bluzie pisze o gorącym weekendzie!

Anna-Maria Jaromin - kim jest?

Anna-Maria Jaromin to Miss Polski 2020! Mieszka w Katowicach i studiuje bezpieczeństwo wewnętrzne ze specjalizacją: psychokryminalistyka. Od 12 lat trenuje jazdę konno, ponieważ z tym wiążę swoją przyszłość. Chciałaby pracować w policji konnej. 

Anna-Maria Jaromin - wiek

Ile lat ma Anna-Maria Jaromin? Kiedy się urodziła? Nowa Miss Polski w 2021 roku miała 22 lata

Anna-Maria Jaromin - wzrost

Wzrost nowej Miss Polski 2020, czyli Anny Jaromin nie jest tajemnicą. Modelka ma 174 centymetry wzrostu. 

Anna-Maria Jaromin - chłopak

Anna-Maria Jaromin jest w wieloletnim związku. Pierwsze zdjęcie z chłopakiem na swój instagramowy profil wrzuciła w 2016 roku.

Anna-Maria Jaromin - sukcesy

  • Zwyciężczyni Miss Polski 2020
  • The Miss Globe Poland 2019
  • Miss Beskidów 2018

Anna-Maria Jaromin - ciekawostki

Anna Maria Jaromin na swoim instagramowym profilu zdradziła, że przez 4 lata uczyła się grać na gitarze, jednak obecnie nie ma czasu i możliwości, by kontynuować naukę. Jako mała dziewczynka trenowała balet. Jak przekonuje: - Bardzo podobały mi się stroje baletnic, które kojarzyły mi się z królewnami i właśnie dlatego moim marzeniem było zostać tańczącą królewną. Później hobby taneczne zamieniła na hobby sportowe. Zaczęła trenować pływanie i jeździła na zawody. Anna-Maria Jaromin, oprócz tego, jest również w zarządzie Koła Naukowego Kryminalistyki i Kryminologii WSZOP na katowickiej uczelni. 

Najnowsze