Katarzyna Synowiec

i

Autor: Autor: Igor Drozdowski

Katarzyna Synowiec to Miss Nastolatek 2020! Kim jest zwyciężczyni konkursu piękności?

2021-01-17 15:08

Katarzyna Synowiec to Miss Nastolatek 2020! Kim jest cudowna zwyciężczyni konkursu piękności, od której aż trudno jest oderwać wzrok?! Mimo ogromnej konkurencji, to właśnie ona została wyróżniona na tle wszystkich innych nastolatek i uzyskała miano najpiękniejszej! Wszystkie najważniejsze informacje o Katarzynie Synowiec znajdziecie poniżej!

Finał Miss Polski Nastolatek 2020 już za nami! O zwycięstwo zawzięcie walczyły 24 kandydatki z całego kraju, które bez wątpienia, podczas długo wyczekiwanego finału pokazały na scenie wdzięk, klasę i pewność siebie. Miss Polski Nastolatek 2020 było to niezwykłe widowisko, którego nie zapomnimy z pewnością na długi czas. Występy mające na celu wydobyć piękno i niepowtarzający się wdzięk młodych uczestniczek, które walczyły o tytuł najpiękniejszej nastolatki w Polsce na długo zostaną w naszych głowach. Choć konkurencja była niebywale ogromna, korona należała do tylko jednej z nich. W trakcie finałowej gali jury przyznało tytuł Miss Nastolatek 2020, a także cztery tytuły wicemiss. Nie zabrakło także podziału na kategorie. Podczas finału Miss Polski Nastolatek 2020 uczestniczki walczyły o tytuły, takie jak:

  • Miss Nastolatek Mediów społecznościowych 2020
  • Miss Nastolatek Foto 2020
  • Miss Nastolatek Internetu 2020
  • Miss Nastolatek Gracji i Elegancji 2020
  • Najsympatyczniejsza Nastolatka 2020
  • Miss Jubiler Schubert 2020 

Kim jest Katarzyna Synowiec, która wygrała tytuł Miss Polski Nastolatek 2020? Więcej informacji na temat dziewczyny znajdziecie poniżej. 

Najpiękniejsza modelka

Pytanie 1 z 1
Najpiękniejsza modelka to...

Miss Nastolatek 2020 - Katarzyna Synowiec

Miss Nastolatek 2020 wygrała Katarzyna Synowiec! Kim jest charyzmatyczna uczestniczka, która sposród 23 innych dziewczyn okazała się być najpiękniejsza? Póki co w sieci nie ma zbyt wiele informacji na temat tegorocznej Miss Nastolatek 2020, jednak możemy być pewni, że już za chwilę będzie o niej bardzo głośno!

Finałowa gala wyborów Miss Ziemi Lubuskiej