Miss Polski 2020 wybrana! To Anna-Maria Jaromin! Ale i tak wszyscy mówią o Monice Lewczuk

2021-01-17 22:54

Wybory Miss Polski od zawsze wzbudzają ogromne emocje. Trudno przecież o przyjemniejsze dla oka show niż starania pięknych kobiet z kraju o tytuł tej najpiękniejszej. W niedzielny wieczór wybrano Miss Polski 2020! Co ciekawe, kandydatki do tego tytułu miały poważną konkurentkę w Monice Lewczuk, której występ komentuje cała sieć! Co wydarzyło się na scenie?

Miss Polski 2020 wybrana! Mimo niesprzyjających okoliczności, w niedzielny wieczór już po raz 31. udało się wybrać najpiękniejszą kobietę w kraju. Galę transmitowała telewizja Polsat i tym razem była to jedyna możliwość, by zobaczyć zmagania pięknych kobiet na żywo - z powodu pandemii podczas ceremonii zabrakło publiczności.

Nie zabrakło jednak emocji! Kandydatki do tytułu Miss Polski 2020 zaprezentowały się na scenie w najróżniejszych stylizacjach z najnowszej kolekcji Violi Piekut, a ich zmaganiom przyglądało się jury, w którym po raz pierwszy w historii zasiadły wyłącznie kobiety! Na scenie natomiast towarzyszyły im podczas występów gwiazdy muzyki - Kortez, Anna Wyszkoni czy Monika Lewczuk.

Ta ostatnia wzbudziła emocje, którymi przyćmiła samą Miss Polski 2020...

ESKA XD #014
Sonda
Jak Ci się podoba Miss Polski 2020?

Miss Polski 2020 kontra... Monika Lewczuk

Po wieczorze pełnym emocji Miss Polski 2020 została Anna-Maria Jaromin, która występowała w konkursie z numerem 12.

Nie mniejsze zainteresowanie niż wybór Miss Polski 2020 w sieci wzbudził jednak występ Moniki Lewczuk. Wokalistka pojawiła się na scenie i wykonała covery dwóch hitów Dua Lipy - Don’t Start Now oraz Levitating. Niestety, jej wysiłki nie wzbudziły entuzjazmu internautów, którzy wychwycili, że gwiazda... zapomniała słów piosenek!

To zdecydowanie nie był występ, który Monika Lewczuk będzie dobrze wspominała...

My jednak wracamy do Miss Polski 2020. Co sądzicie o Annie-Marii Jaromin? Była Waszą faworytką? Zobaczcie więcej zdjęć Miss Polski 2020!

Monika Lewczuk

i

Autor: WBF