Anna Dąbrowska z The Voice Kids wystąpiła na jednej scenie z Grzegorzem Hyżym. Już wtedy była gwiazdą!

2019-02-11 14:43
Anna Dąbrowska the voice kids
Autor: YouTube/ The Voice Kids

The Voice Kids to program, który daje szanse uzdolnionym dzieciakom. Wśród uczestników drugiej edycji muzycznego show znalazła się Anna Dąbrowska. Utalentowana dziewczyna dołączyła do drużyny Cleo. Udało jej się wywalczyć miejsce w finałowej dziewiątce uczestników! Okazuje się, że Ania ma już duże doświadczenie sceniczne. Występowała wspólnie z... Grzegorzem Hyżym! Już wtedy była gwiazdą! Dowiedzcie się więcej na ESKA.pl

Anna Dąbrowska wywalczyła sobie swoim talentem miejsce w drużynie Cleo. Zabawna, wesoła i niezwykle utalentowana dziewczyna zmaga się również z ciężką chorobą. Nigdy się nie załamuje i zawsze walczy do końca spełniając swoje marzenia. Właśnie tak zdobyła wyjątkowe muzyczne doświadczenie, jakim jest występ u boku... Grzegorza Hyżego! 

Przeczytaj też: Ania Dąbrowska - choroba. Na co choruje uczestniczka The Voice Kids 2?

Anna Dąbrowska i Grzegorz Hyży - co zaśpiewali? 

Ania zaśpiewała wspólnie z Grzegorzem Hyżym jego piosenkę 'Na chwilę'. Wystąpili wspólnie podczas Festiwalu Zaczarowanej Piosenki 2015. Jest to ogólnopolski konkurs dla utalentowanych wokalnie osób z niepełnosprawnościami, organizowany przez fundację Anny Dymnej Mimo wszystko. W 2019 roku odbędzie się jego jubileuszowa, 15 edycja. Filmik z ich występu możecie zobaczyć poniżej. Widać, że para świetnie czuje się na scenie w swoim towarzystwie! Takie doświadczenie z pewnością pomogło również Ani przełamać tremę. 

Anna Dąbrowska - to ona wygra The Voice Kids? 

Anna to jedna z najbardziej pozytywnych uczestniczek II edycji. Jest otwarta, odważna i inteligentna. Nic dziwnego - z takim imieniem i nazwiskiem musi czuć się w show-biznesie jak ryba w wodzie. Ani udało się również dostać do finału The Voice Kids. Czy to ona wygra? Będzie musiała dać z siebie wszystko, bo konkurenci to równie fenomenalni wykonawcy! 

Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze