The Voice Kids: Cleo wybrała uczestnika mówiąc 'mi kiedyś nie dano szansy'. O co chodziło?

2019-02-11 8:48 k.w.
Cleo
Autor: materiał prasowy

W ostatnim odcinku The Voice Kids, który został wyemitowany 9 lutego, o wejście do finału walczyli uczestnicy z drużyny Cleo. Wokalistka nie miała łatwego zadania. Każdy w jej ekipie w równym stopniu zasługiwał na wygraną. Z etapu bitew Cleo wyłoniła sześciu uczestników, którzy walczyli w etapie zwanym Sing Off. Wśród nich znaleźli się: Oliwia Walicka, Karolina Kruk, Daria Dąbrowska, Elena Ewangelopulu, Adrian Balicki oraz Anna Dąbrowska.

The Voice Kids 2 - za nami drugi odcinek bitew. To był trudny czas dla Cleo, ponieważ miała problem z wyborem uczestników, którzy przejdą do finału. Zdawała sobie sprawę z tego, że to od niej zależy przyszłość młodych i zdolnych wokalistów. Program pozwala rozpocząć w szybkim czasie muzyczną karierę, co udowodniła Roksana Węgiel. W etapie Sing Off Cleo zaprosiła do finału Annę Dąbrowską, Karolinę Kruk oraz Adriana Bałuckiego. Przy wyborze ostatniego z wymienionych uczestników, padły słowa nawiązujące do przeszłości Cleo. Jesteście ciekawi o co chodzi?

Przeczytaj takżeThe Voice Kids - piosenka Treat You Better Shawna Mendesa w niezwykłym wykonaniu!

ZobaczFinał The Voice Kids 2 - kiedy poznamy zwycięzcę show?

W etapie Sing Of uczestnicy wykonują piosenkę, którą zaprezentowali na Przesłuchaniach w ciemno. Każdy z uczestników dał z siebie 100 procent. Kiedy Cleo musiała wybrać trójkę wokalistów, którzy wystąpią w finale - nie kryła wzruszenia. Jako pierwsza do ostatniego odcinka weszła Anna Dąbrowska. Chwilę później dołączyła do niej Karolina Kruk. Ostatnie miejsce w finale zagwarantował sobie Adrian Bałucki. Już na etapie bitew Cleo wspomniała, że Adrian bardzo przypomina wokalistce ją samą na początku swojej kariery:

Wśród tych 3 osób jest osoba, w której widzę siebie. Jest to osoba, która jeszcze nie do końca wierzy w siebie, tak jak ja kiedyś. Tym lustrem i tym odbiciem jest Adrian.

Kiedy wybierała natomiast osoby idące do finału, przy wyborze Adriana powiedziała:

Kiedyś nie dano mi szansy. Adrian, idziesz ze mną.

Cleo w programie X-Factor

Wokalistka miała oczywiście na myśli swój występ w programie X-Factor, kiedy to zasiadający w jury Kuba Wojewódzki, Maja Sablewska oraz Czesław Mozil nie przepuścili Cleo do następnego etapu. Piosenkarka oprócz wokalnego talentu Adriana, zauważa w nim cechy, które ona również posiadała na początku swojej kariery. 

Najnowsze