Cleo

i

Autor: materiał prasowy

The Voice Kids - tego nie wiedziałeś o Cleo! Co skrywa przed nami wokalistka?

2019-02-10 19:55

Cleo, o czym każdy dobrze wie, ma przepiękny, mocny głos. Okazuje się jednak, że to jej niejedyny talent. Z wykształcenia architekt krajobrazu, piosenkarka i autorka tekstów, która w wolnych chwilach projektuje ubrania, maluje... i siedzi za sterami własnego helikoptera! Sprawdź, czego jeszcze nie wiedziałeś o pięknej wokalistce i trenerce The Voice Kids 2!

The Voice Kids 2 to jeden z najbardziej popularnych muzycznych programów w TV. Świetne występy, największe hity, utalentowani wokaliści i genialne jury, to gotowy przepis na sukces! Wśród jurorów po raz kolejny możemy oglądać Dawida Kwiatkowskiego oraz Tomsona i Barona z zespołu Afromental. Jednak jest też nowa jurorka, która wzbudza ogromne zainteresowanie wśród widzów. Mowa oczywiście o Cleo. Na ESKA.pl przygotowaliśmy kilka nieznanych faktów o Cleo! Sprawdźcie, co jeszcze skrywa przed nami Cleo, współczesna kobieta renesansu i trenerka w programie The Voice Kids, który w każdą sobotę można oglądać w TVP2.

Przeczytaj także: The Voice Kids 2019 - DRUŻYNY. Do kogo trafili uczestnicy 2. edycji?

Zobacz: The Voice Kids 2 - Cleo i jej drużyna Łowców Gwiazd dali czadu!

Cleo - wykształcenie

Jak sama podkreśla, od wczesnych lat dziecięcych bardziej interesowały ją artystyczne zajęcia takie jak malarstwo, taniec czy muzyka. I każde z nich odegrało w życiu Cleo ważną rolę. Jaką? Jeszcze przed początkiem kariery muzycznej, artystka kierowana zamiłowaniem do malarstwa zdecydowała się na studia z architektury krajobrazu na SGGW. Ta pasja pozostaje niezmiennie obecna w życiu wokalistki. Przed kilkoma laty na specjalne życzenie fanów artystka pochwaliła się talentem malarskim. Na serwisach społecznościowych opublikowała obraz własnego autorstwa, czym wzbudziła duże poruszenie i podziw. W programie The Voice Kids przyznała:

Malowanie obrazu to jest troszeczkę jak śpiewanie. I tak naprawdę każda sfera artystyczna daje nam pełne pole do popisu.

Jak widać obie pasje udaje jej się doskonale ze sobą łączyć.

Cleo z raperami

Przede wszystkim Cleo to wokalistka i autorka tekstów, co pochłania jej obecnie najwięcej czasu. Dwa autorskie albumy piosenkarki pokryły się platyną. Jednak nie każdy wie, że w drodze na szczyt wokalistka pierwsze muzyczne kroki stawiała w chórze gospel o nazwie Soul Connection. Co ciekawe w jednym z odcinków The Voice Kids Cleo przyznała również, że kiedyś śpiewała z raperami. Udzielała się przede wszystkim w chórkach, śpiewając refreny w ich utworach. Choć nie pasowała do hip-hopowego świata, to raperzy cieszyli się, że mogła dodać kobiecy czarny wokal do swoich nagrań.

Prywatny helikopter Cleo

Pomimo licznych artystycznych zdolności, Cleo jak prawdziwa kobieta renesansu wciąż nie przestaje zadziwiać. Ciągłe przemieszczanie pomiędzy planem zdjęciowym The Voice Kids a koncertami sprawiło, że piosenkarka, by zaoszczędzić na czasie, wybrała podróże samolotem. To był początek prawdziwej pasji, który skłonił później artystkę do zakupu własnego helikoptera - Cleo-Lotu. Co więcej, ostatnio jurorka pochwaliła się także licencją pilota helikoptera, a swoje podniebne umiejętności zaprezentowała w klipie do utworu „Pali Się!” Singiel promuje ostatnią płytę Cleo o tytule Bastet, która niedawno pokryła się podwójną platyną.

Dowiedz się więcej!
Tego słuchają polscy nastolatkowie! Muzycy i gatunki najpopularniejsze wśród młodzieży

Autor: LUKASZ OSTALSKI/REPORTER

Koncert

Jaki gatunek muzyki jest najczęściej wybierany przez polskich nastolatków? Kto jest najpopularniejszym wykonawcą? Poznajcie odpowiedzi na ESKA.pl.

Dowiedz się więcej o Cleo:

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE