Ana Andrzejewska w hicie Taco Hemingway'a i Dawida Podsiadło! [WIDEO]

2019-09-15 12:57 RW
Ana Andrzejewska w hicie Taco Hemingway'a i Dawida Podsiadło! [WIDEO]
Autor: Dawid Podsiadło i Taco Hemingway (materiał prasowy Sony Music Polska) // Ana Andrzejewska (screen z filmu na kanale https://www.youtube.com/channel/UCyrHljtfFP03GvzdWvp42QQ) // Ana Andrzejewska w hicie Taco Hemingway'a i Dawida Podsiadło! [WIDEO]

Ana Andrzejewska nie zwalnia tempa! Finalistka 6. edycji The Voice of Poland i półfinalistka 12. edycji Mam Talent stworzyła nową, wyjątkową wersję megahitu od dwóch czołowych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Jak wypadła we wspólnym utworze Taco Hemingway'a i Dawida Podsiadło? Odsłuchajcie i oceńcie już teraz - na ESKA.pl

Ana Andrzejewska - Mam Talent to aktualnie główny program, szczególny cel w głowie młodej piosenkarki. Pojawiła się ona w 12. edycji popularnego talent-show, zachwycając publiczność, jak i jury, które postanowiło wcisnąć złoty przycisk. Oznacza to, że Ana Andrzejewska pojawi się w półfinale jesiennej edycji. Wokalistka w wolnej chwili, w przerwie od przygotowywania się do swojego kolejnego występu, nagrywa nowe interpretacje znanych hitów. Dzień przed emisją Mam Talent z jej udziałem umieściła w sieci cover hitu Taco Hemingway'a i Dawida Podsiadło.

Ana Andrzejewska - hit Taco Hemingway'a

Ana Andrzejewska uwielbia tworzyć własne interpretacje znanych hitów. Do tej pory na swój kanał, który śledzi ponad 5 tysięcy osób, wrzuciła m.in. cover hitu Nie kłami (Dawid Podsiadło), Rockstar (Post Malone) czy Do I Wanna Know (Arctic Monkeys). Teraz przyszedł czas na utwór gwiazdy hip-hopowego świata, Taco Hemingway'a. Mowa o utworze, który mogliście usłyszeć na antenie Radia ESKA, W piątki leżę w wannie. Singiel z niespodziewanie wydanego krążka Pocztówka z WWA Lato 2k19' pojawił się w wersji zagranej na launchpadzie. Posłuchajcie i oceńcie sami!

Ana Andrzejwska -  W piątki leżę w wannie (Cover hitu Taco Hemingway' & Dawid Podsiadło)

Ana Andrzejewska to uczestniczka Mam Talent 12, którą zobaczymy w półfinale. Młoda wokalistka kilka lat temu swoim głosem zachwyciła również trenerów 6. edycji muzycznego show The Voice of Poland. Pod okiem Edyty Górniak dotarła do finału, ostatecznie zajmując 3. miejsce. Ana Andrzejewska w The Voice of Poland zaśpiewała m.in. Love Me Like You Do (Ellie Goulding), Naucz mnie (Sarsa), Unwritten (Natasha Bedingfield), Say It Right (Nelly Furtado) czy You Are Not Alone (Michael Jackson).

Najnowsze