Dominika Turek-Dimitriev - kim jest nowa Harley Quinn? Wygra Mam Talent 12?

2019-09-15 11:52 RW
Dominika Turek-Dimitriev - kim jest nowa Harley Quinn? Wygra Mam Talent 12?
Autor: fot. Mirosław Sosnowski / https://www.instagram.com/mamtalent_tvn/ (screen) Dominika Turek-Dimitriev - kim jest nowa Harley Quinn? Wygra Mam Talent 12?

Harley Quinn ma dużą konkurencję! Dominika Turek-Dimitriev to dziewczyna, która ma pazur i pokazała go w 12. edycji Mam Talent. Wykonała kilka cyrkowych sztuczek, które wgniotły w fotel widzów i jury. Kim jest uczestniczka? Czy ma szansę na zwycięstwo? Poznajcie ją bliżej - na ESKA.pl!

Dominika Turek-Dimitriev - kim jest nowa Harley Quinn? Zwróciła na siebie uwagę publiczności, telewidzów, internautów oraz jury programu Mam Talent 12. Harley Quinn z Polski pojawiła się na scenie po razu drugi. Ostatnim razem stanęła na deskach popularnego programu w 2. edycji. Wtedy Dominika miała zaledwie 12 lat. Agnieszka Chylińska była pod wrażeniem tego, że uczestniczka zdecydowała się wrócić i spróbować powalczyć o swoje marzenia: - To jest niezwykłe, że spotykamy uczestników z pierwszych edycji i widzimy ich w tak dobrej formie, że cały czas są w swojej pasji - skomentowała.

Dominika Turek-Dimitriev - kim jest nowa Harley Quinn?

Dominika Turek-Dimitriev ma 22 lata i mieszka w okolicach Gorzowa Wielkopolskiego. W przeszłości złamała kręgosłup i musiała od nowa uczyć się chodzić. Od zawsze uwielbiała występować w cyrku. Pasją zarazili ją rodzice, pod których okiem trenowała. Pierwsze występy miała na swoim koncie mając 8 lat. Inspiruje się artystami Cirque du Soleil, trenowała u jednego z nich, Vitalija Zhuravel. Wzięła udział w teledyskach Cleo, Honoraty Skarbek i Michała Wiśniewskiego. Dwa razy zdobyła nagrodę za najlepszy występ taneczny na warszawskim konwencie ComiCon.

Dominika, to była petarda. Ty ruszyłaś z czwartego biegu, nie dałaś nam szans, żeby oddychać. Występ profesjonalny, dynamiczny, sprężysty. Wszystko, co było możliwe, stało się na tej scenie.

- powiedziała będąca pod wrażeniem Małgorzata Foremniak.

Najnowsze