Dani Millz Chukwunwike - uczestnik z Nigerii w Mam Talent! Zaśpiewał hit Grzegorza Hyżego

2019-09-15 11:21 RW
Dani Millz Chukwunwike - uczestnik z Nigerii w Mam Talent! Zaśpiewał hit Grzegorza Hyżego
Autor: Adam Jankowski/REPORTER / EAST NEWS Dani Millz Chukwunwike - uczestnik z Nigerii w Mam Talent! Zaśpiewał hit Grzegorza Hyżego

Dani Millz Chukwunwike, znany jako Danny Mills, to energetyczny, pozytywny i utalentowany mężczyzna, który oczarował jury Mam Talent. Nigeryjczyk zaśpiewał jeden z największych hitów ostatnich lat. I wyszło mu doskonale! Kim jest uczestnik z talent-show? Poznajcie go bliżej - na ESKA.pl

Uczestnik z Nigerii w Mam Talent 2019! Kim jest Dani Millz Chukwunwike? Zaśpiewał megahit Grzegorza Hyżego i porwał publiczność oraz jury. Najbardziej pod wrażeniem wydawała się być Agnieszka Chylińska, która bujała się w rytm utworu i śpiewała razem z Danim. Ostatecznie zaskoczenia jeśli chodzi o werdykt nie było. Uczestnik z Nigerii otrzymał trzy razy TAK i przeszedł do kolejnego etapu. 

Zobacz: Maya Thomas wywołała CIARKI na ciele jury! Kim jest objawienie Mam Talent 2019?

Dani Millz Chukwunwike - kim jest uczestnik z Nigerii?

Dani Millz Chukwunwike, ale wszyscy go znają i nazywają Danny Mills. Przyjechał z Nigerii, a w Polsce jest menadżerem konkursu dla obcokrajowców śpiewających po polsku. W naszym kraju jest od dwóch lat. Niegdyś zapisał się do dziecięcego chóru kościelnego. Zaśpiewał utwór Son of Man i poczuł, że muzyka jest jego całym życie. Na co dzień oprócz śpiewania gra na gitarze i klawiszach. Przed udziałem w programie brał indywidualne lekcje internetowe śpiewu i nadal się kształci. Zajął 2. miejsce 2017 w konkursie Youcansingit dla obcokrajowców w Łodzi.

Lubię śpiewać po polsku, ponieważ bycie muzykiem to dawanie radości innym. Kiedy widzę, jak się śmieją się z każdego mojego błędu, pojawia się pozytywna energia.

Najnowsze