Szansa na Sukces Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska w finale preselekcji! Wygra?

2020-02-23 14:12
Szansa na Sukces Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska w finale preselekcji! Wygra?
Autor: https://www.instagram.com/aliciaszemplinska/ (screen) Szansa na Sukces Eurowizja 2020: Alicja Szemplińska w finale preselekcji! Wygra?

Alicja Szemplińska wygrała drugi odcinek specjalnego wydania programu Szansa na Sukces Eurowizja 2020. Oznacza to, że wokalistka pojawi się podczas wielkiego finału, w czasie którego poznamy reprezentanta Polski na Eurowizję w Rotterdamie. Jak wyglądał występ Szemplińskiej podczas przesłuchań? Jakie oceny otrzymała od jury? Przekonajcie się sprawdzając na ESKA.pl!

Szansa na Sukces Eurowizja 2020Alicja Szemplińska w finale preselekcji, co oznacza, że jest jedną z uczestniczek, która powalczy o bilet uprawniający do reprezentowania Polski na konkursie w Rotterdamie. Z jakim wyzwaniem zmierzyła się Alicja SzemplińskaSzansa na Sukces Eurowizja 2020 pozwoliła jej udowodnić wielu osobom, że jest jedną z najbardziej utalentowanych wokalistek młodego pokolenia. Zrobiła to śpiewając utwór To nie ja, z którym Edyta Górniak zajęła najwyższe miejsce, w dotychczasowej historii startów Polski na Eurowizji. Musiała wykazać się umiejętnością śpiewania w bardzo wysokich rejestrach, dobraniem odpowiedniej tonacji i trzeba przyznać, że poradziła sobie wyśmienicie. 

Szansa na Sukces - Alicja Szemplińska: zwyciężczyni 2. odcinka

Alicja Szemplińska wystąpiła w drugim odcinku Szansy na Sukces Eurowizja 2020. Wyemitowany on został w telewizji w niedzielę, 9 lutego 2020. Wszyscy uczestnicy zaśpiewali największe eurowizyjne hity i nie brakowało opinii, że to właśnie zwyciężczyni 10. edycji The Voice of Poland miała najtrudniejsze zadanie. W końcu - musiała dorównać artystce posiadającej jedyny i tak wyjątkowy głos w Polsce, Edycie Górniak.

Alicja Szemplińska zebrała pozytywne oceny jury. Kto, co powiedział o występie 18-letniej wokalistki? Gromee, jako przewodniczący jury, powiedział, że zadecydowała: jakość, energia, umiejętności i skala głosu.

Alicja Szemplińska - Eurowizja 2020

Alicja Szemplińska ma na koncie jeden solowy utwór. Teledysk do singla Prawie my, w serwisie YouTube ma ponad 3 miliony wyświetleń. Artystkę poznaliśmy za sprawą jubileuszowej edycji programu The Voice of Poland, który zresztą wygrała! W muzycznym show Telewizji Polskiej zaśpiewała między innymi hity: Scars To Your Beautiful, Get Here, czy Wicked Games. 

Okazuje się, że przed nami ekscytujący finał, ponieważ już wiemy, że rywalką 18-latki będzie jeden z najlepszych głosów w Polsce, Kasia Dereń. Trzecią osobę, która powalczy o bilet do Rotterdamu, poznamy 16 lutego. Wielki finał preselekcji do Eurowizji 2020 na żywo 23 lutego. 

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze