Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - odcinek 3: UCZESTNICY. Kto wystąpi i co za śpiewa?

2020-02-16 11:44
Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - odcinek 3: UCZESTNICY. Kto wystąpi i co za śpiewa?
Autor: screen z filmu na YouTube: "Szansa na sukces" – Eurowizja 2020 – Zwiastun odc. 2 Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - odcinek 3: UCZESTNICY. Kto wystąpi i co za śpiewa?

Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - odcinek 3. wyłoni trzecią osobę, która pojawi się w wielkim finale specjalnego wydania formatu Telewizji Polskiej. Tym samym będziemy znać komplet finalistów polskich preselekcji do Eurowizji! Kto wystąpi w trzecim odcinku? Jakie hity usłyszymy w wykonaniu uczestników? Przekonajcie się już teraz i poznajcie najważniejsze szczegóły - na ESKA.pl

Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - uczestnicy 3. odcinka stoczą zacięty bój o ostatnie miejsce w wielkim finale! Już teraz wiemy, że o wylot do Rotterdamu, gdzie odbędzie się 65. Konkurs Piosenki Eurowizji powalczy Kasia Dereń. Wokalistka, którą znamy z The Voice of Poland oraz z tego, że współpracuje z największymi polskimi gwiazdami, awansowała do finału po znakomitym zaśpiewaniu przeboju zespołu Abba. Jak będzie wyglądać 3. odcinek Szansy na Sukces Eurowizja 2020? Jeszcze przed odcinkiem ciężko było wskazać faworyta. To trudne zadanie wyboru zostało postawione przed jurorami, którzy mają doświadczenie związane z legendarnym konkursem. W pierwszych dwóch, jak i w ostatnim odcinku przesłuchań w jury zasiadła Cleo, która w 2014 wystąpiła z hitem My Słowianie (We Are Slavic). Pojawił się również Michał Szpak, który w 2016 na scenie w Sztokholmie zaśpiewał Color of Your Life, a także o Andrzej Gromala (Gromee), czyli reprezentancie Polski w 2018 roku z hitem Light Me Up. To oni są odpowiedzieli za to, kto pojawi się w wielkim finale!

Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - uczestnicy odcinek 3

Szansa na Sukces Eurowizja 2020 to ogromne emocje rozłożone na cztery tygodnie. W pierwszych trzech, nagranych już wydaniach formatu, awans uzyska troje wykonawców i ewentualny zdobywca tzw. Złotego Biletu. Czwarty odcinek, którego emisja odbędzie się 23 lutego, wyłoni reprezentanta Polski na Eurowizję. O tym, kto jedzie na Eurowizję zdecydują widzowie po głosowaniu SMS NA ŻYWO i Telewizja Polska. 

Szansa na Sukces Eurowizja 2020 - 3. odcinek zobaczymy w telewizji 16 lutego 2020. Usłyszymy w nim największe przeboju zespołu The Beatles.

Kto wystąpi w 3. odcinku Szansy na Sukces - Eurowizja 2020? Oto pełna lista:

  • Adrian Makar 
  • Basia Gąsienica Giewont
  • Nick Sinckler 
  • Albert Černy 
  • Norbert Legieć 
  • Marek Kaliszuk
  • Marzena Ryt
Nasi Partnerzy polecają
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze