Alicja Szemplińska - wiek, rodzice, wzrost, piosenka, ojciec. Kim jest Alicja Szemplińska?

2020-02-23 16:27
Alicja Szemplińska - wiek, rodzice, wzrost, piosenka, ojciec. Kim jest Alicja Szemplińska?
Autor: Adam Jankowski/REPORTER / EAST NEWS Alicja Szemplińska - wiek, rodzice, wzrost, piosenka, ojciec. Kim jest Alicja Szemplińska?

Kim jest Alicja Szemplińska? Wiek, rodzice, wzrost i piosenki, to kwestie, które najbardziej interesują polskich internautów. Warto przyjrzeć się bliżej zwyciężczyni 10. edycji The Voice of Poland, bo w najbliższym czasie może być o niej bardzo głośno. Wszystkie najważniejsze szczegóły o gwieździe polskiej sceny - przybliżamy na ESKA.pl

Alicja Szemplińska - wiek, rodzice, wzrost, piosenki, ojciec. Zastanawiacie się, kim jest Alicja Szemplińska? Zwyciężczyni jubileuszowej, 10. edycji The Voice of Poland imponuje swoim wokalem i jesteśmy pewni, że za kilka lat będzie to jedna z najważniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Alicja Szemplińska jest nastolatką z głową pełną marzeń. Te o śpiewaniu pojawiły się, gdy jako 14-latka Alicja miała okazję szansę kształcić swój talent u Setha Riggsa, trenera wokalnego Michaela Jacksona. Jej największą inspiracją jest Jorja Smith, dzięki której zakochała się w soulu. W wolnym czasie zapełnia szufladę wierszami i tekstami piosenek, które być może kiedyś ujrzą światło dzienne. Alicja Szemplińska to reprezentantka Polski na Eurowizji 2020 w Rotterdamie!

Zobacz: Alicja Szemplińska JEDZIE na Eurowizję! Polska osiągnie historyczny sukces?

Alicja Szemplińska - wiek

Ile lat ma Alicja Szemplińska? Wiek młodej gwiazdy nie jest żadną tajemnicą. Zwyciężczyni The Voice of Poland 10 urodziła się 29 kwietnia 2002 roku w Ciechanowie

Alicja Szemplińska - rodzice

Rodzice Alicji Szemplińskiej od początku mocno wspierają swoją córkę. Zwyciężczyni The Voice of Poland będąc dzieckiem brała udział w zajęciach wokalnych w lokalnym domu kultury i śpiewała w chórze kościelnym. Artystka dba o swoje życie prywatnie i nie ujawniła żadnych informacji, które dotyczyłyby jej rodziców. 

Alicja Szemplińska - wzrost

Ile wzrostu ma Alicja Szemplińska? Młoda wokalistka jest dość wysoka, ponieważ mierzy ponad 170 centymetrów. 

Alicja Szemplińska - piosenki 

Alicja Szemplińska ma na koncie piosenkę Prawie my. Przy tworzeniu singla współpracowała z Neve z Wielkiej Brytanii. Porozumiewały się po angielsku, ale później został napisany tekst polski.

Alicja Szemplińska - The Voice of Poland

Alicja Szemplińska miała zaledwie 17 lat, kiedy weszła na scenę The Voice of Poland. Już w pierwszym odcinku, po pierwszych taktach sprawiła, że trenerom opadły szczęki z zachwytu. Zdobyła serca swoim niesamowicie głębokim głosem, obracając cztery fotele! Ostatecznie zdecydowała, że dołączy do ekipy chłopaków z zespołu Afromental, czyli Tomsona i Barona. W drodze do finału zaśpiewała między innymi hit Scars To Your Beautiful, Get Here, czy Wicked Games. Właśnie ten ostatni utwór, Chrisa Isaaka, w wykonaniu Szemplińskiej najbardziej urzekł widzów na całym świecie.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze