Alicja Szemplińska - wiek, rodzice, wzrost, piosenka, ojciec. Kim jest Alicja Szemplińska?

i

Autor: Adam Jankowski/REPORTER / EAST NEWS Alicja Szemplińska - wiek, rodzice, wzrost, piosenka, ojciec. Kim jest Alicja Szemplińska?

Alicja Szemplińska - wiek, rodzice, wzrost, piosenka, ojciec. Kim jest Alicja Szemplińska?

2020-02-23 16:27

Kim jest Alicja Szemplińska? Wiek, rodzice, wzrost i piosenki, to kwestie, które najbardziej interesują polskich internautów. Warto przyjrzeć się bliżej zwyciężczyni 10. edycji The Voice of Poland, bo w najbliższym czasie może być o niej bardzo głośno. Wszystkie najważniejsze szczegóły o gwieździe polskiej sceny - przybliżamy na ESKA.pl

Alicja Szemplińska - wiek, rodzice, wzrost, piosenki, ojciec. Zastanawiacie się, kim jest Alicja Szemplińska? Zwyciężczyni jubileuszowej, 10. edycji The Voice of Poland imponuje swoim wokalem i jesteśmy pewni, że za kilka lat będzie to jedna z najważniejszych gwiazd polskiej sceny muzycznej. Alicja Szemplińska jest nastolatką z głową pełną marzeń. Te o śpiewaniu pojawiły się, gdy jako 14-latka Alicja miała okazję szansę kształcić swój talent u Setha Riggsa, trenera wokalnego Michaela Jacksona. Jej największą inspiracją jest Jorja Smith, dzięki której zakochała się w soulu. W wolnym czasie zapełnia szufladę wierszami i tekstami piosenek, które być może kiedyś ujrzą światło dzienne. Alicja Szemplińska to reprezentantka Polski na Eurowizji 2020 w Rotterdamie!

Zobacz: Alicja Szemplińska JEDZIE na Eurowizję! Polska osiągnie historyczny sukces?

Alicja Szemplińska - wiek

Ile lat ma Alicja Szemplińska? Wiek młodej gwiazdy nie jest żadną tajemnicą. Zwyciężczyni The Voice of Poland 10 urodziła się 29 kwietnia 2002 roku w Ciechanowie

Alicja Szemplińska - rodzice

Rodzice Alicji Szemplińskiej od początku mocno wspierają swoją córkę. Zwyciężczyni The Voice of Poland będąc dzieckiem brała udział w zajęciach wokalnych w lokalnym domu kultury i śpiewała w chórze kościelnym. Artystka dba o swoje życie prywatnie i nie ujawniła żadnych informacji, które dotyczyłyby jej rodziców. 

Alicja Szemplińska - wzrost

Ile wzrostu ma Alicja Szemplińska? Młoda wokalistka jest dość wysoka, ponieważ mierzy ponad 170 centymetrów. 

Alicja Szemplińska - piosenki 

Alicja Szemplińska ma na koncie piosenkę Prawie my. Przy tworzeniu singla współpracowała z Neve z Wielkiej Brytanii. Porozumiewały się po angielsku, ale później został napisany tekst polski.

Sonda
Alicja Szemplińska na Eurowizji 2020 - czy to dobra opcja?

Alicja Szemplińska - The Voice of Poland

Alicja Szemplińska miała zaledwie 17 lat, kiedy weszła na scenę The Voice of Poland. Już w pierwszym odcinku, po pierwszych taktach sprawiła, że trenerom opadły szczęki z zachwytu. Zdobyła serca swoim niesamowicie głębokim głosem, obracając cztery fotele! Ostatecznie zdecydowała, że dołączy do ekipy chłopaków z zespołu Afromental, czyli Tomsona i Barona. W drodze do finału zaśpiewała między innymi hit Scars To Your Beautiful, Get Here, czy Wicked Games. Właśnie ten ostatni utwór, Chrisa Isaaka, w wykonaniu Szemplińskiej najbardziej urzekł widzów na całym świecie.