Ala Tracz zaśpiewała bardzo znaną piosenkę na święta! Magia i słodycz w jednym

2020-12-07 15:53
Ala Tracz
Autor: Natasza Młudzik/TVP

Ala Tracz po Eurowizji Junior idzie jak burza! Jeszcze nie tak dawno zaprezentowała światu nową piosenkę, którą śpiewa razem ze swoją siostrą Olą, a teraz ponownie mogliśmy oglądać ją w telewizji. Młodziutka gwiazda dała czadu na scenie i podczas wyjątkowego koncertu, zachwyciła wszystkich przed telewizorami. Ala zaśpiewała polską wersję wielkiego, zagranicznego hitu, a dekoracje w tle zrobiły dodatkową magię.

Ala Tracz czaruje po Eurowizji Junior. Choć nasza 10-letnia reprezentantka nie zajęła pierwszego miejsca podczas Konkursu Piosenki dla Dzieci, to i tak dla każdego wygrała o wiele więcej. Ala pokazała nie tylko jak wielki ma talent, ale również jej piosenkę I'll Be Standing odsłuchano najwięcej razy w sieci. To wielki sukces, którego może pozazdrościć jej nawet Valentina z Francji, która w tym roku wygrała dziecięcą Eurowizję. Dzień po muzycznym Konkursie, młodziutka reprezentantka Polski była gościem w telewizji. Opowiedziała o emocjach, które towarzyszyły jej podczas wydarzenia, a w dodatku podzieliła się ze wszystkimi niespodzianką. Ala razem ze swoją siostrą Olą, zaśpiewały świąteczną piosenkę, którą oczarowały widzów przed telewizorami, a już w czwartek 10 grudnia zobaczymy jej oficjalny teledysk!

O Ali Tracz z dnia na dzień jest coraz głośniej. W mikołajkowy wieczór 10-latka stanęła na wielkiej scenie i z nową fryzurą, zaprezentowała się publiczności ze świąteczną piosenką. Ala śpiewa w rytm zagranicznego hitu, który zna dosłownie każdy. Jej występ jest nie tylko uroczy ale również wywołuje ciarki!

Ala Tracz śpiewa zagraniczny hit po polsku

Ala Tracz wzięła udział w specjalnym koncercie Uwierz w Mikołaja, który emitowany był w TVP w niedzielny, mikołajkowy wieczór. Młoda artystka stanęła pewnie na magicznej, zimowej scenie i zaśpiewała po polsku wielki hit. Mowa o piosence Mariah Carey - All I Want For Christmas Is You, którą zna każdy. Wersja Ali nosi tytuł Prezent na te Święta i jest niezwykle czarująca. Oprócz głosu Ali, charakteru nadaje również sceneria, która śnieg, choinki, Mikołaja i inne elementy, które kojarzą się każdemu ze świętami i grudniem. 10-letnia piosenkarka oczarowała tym występem dosłownie wszystkich! Poniżej możecie zobaczyć, jak poradziła sobie z zagranicznym hitem. Czegoś takiego w telewizji jeszcze nie było!

Ala Tracz prosto ze swojego pokoju opowiada o Eurowizji Junior 2020! [TYLKO U NAS]
Podziel się opinią
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze