Ala i Ola Tracz kręcą teledysk! Nam pokazały magiczne ujęcia

2020-12-04 12:10
Ala i Ola Tracz kręcą teledysk! Nam pokazały magiczne ujęcia
Autor: fot. archiwum prywatne/Agnieszka Wiechnik Ala i Ola Tracz kręcą teledysk! Nam pokazały magiczne ujęcia

Ala Tracz i jej siostra Ola, przygotowały dla swoich fanów magiczną niespodziankę! Dziewczynki stworzyły świąteczną piosenkę, a teraz w domowym zaciszu nagrywają klimatyczny teledysk. Jesteście ciekawi, jak sceny z teledysku prezentują się zza kulis? W naszej galerii zobaczycie, jaka radość zrodziła się podczas nagrywania. Ala i Ola wyglądają przepięknie!

Ala i Ola Tracz to dwie ulubienice programu The Voice Kids. Choć żadna z nich nie wygrała muzycznego show, to na każdym kroku pokazują, jak wielki mają talent. Młodsza z sióstr Ala, jeszcze nie tak dawno reprezentowała nasz kraj podczas Eurowizji Junior 2020. Mimo iż nie stanęła na podium, to dla wszystkich jest numerem jeden, a jej piosenka I'll Be Standing to prawdziwy hit! Podczas przygotowań do muzycznego Konkursu dla Dzieci, Ala znalazła czas i razem ze swoją starszą siostrą Olą, nagrały świąteczny numer. Dzień po dziecięcej Eurowizji, wystąpiły w telewizji i premierowo zaprezentowały magiczny singiel na żywo.

Choć do świąt Bożego Narodzenia pozostało jeszcze trochę czasu, to dziewczynki szykują dla fanów kolejną niespodziankę. Jest nią teledysk do ich świątecznego numeru Święta To Radości Czas. To zdecydowanie najpiękniejszy czas w ciągu roku, dlatego Ala i Ola Tracz pięknymi kadrami zrobią z nadchodzących dni prawdziwą magię!

Ala Tracz prosto ze swojego pokoju opowiada o Eurowizji Junior 2020! [TYLKO U NAS]

Ala i Ola Tracz - piosenka Święta To Radości Czas

Autorką słów do świątecznego utworu jest trenerka wokalna Ali i Oli Tracz - Agnieszka Wiechnik, która również, wspólnie z Rafałem Koniecznym oraz MAVOOI, skomponowała muzykę. Święta To Radości Czas to zdecydowanie klimatyczna piosenka dla dzieci, ale i dorosłych. Teledysk, który właśnie do niej powstaje będzie nie tylko magiczny ale i wzruszający. Ala i Ola Tracz podzieliły się z nami zdjęciami zza kulis. Zobaczcie je w naszej galerii.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze