Ala Tracz nieustannie na językach. Szykuje się wielka kariera?

2020-09-27 15:36 Ewelina Kulasza
Ala Tracz
Autor: Screen z YouTube/Ala & Ola Tracz Official

Ala Tracz stała się trzecią finalistką preselekcji do Konkursu Piosenki Dla Dzieci. Młoda artystka wygrała półfinałowy odcinek Szansy na Sukces. Eurowizja Junior 2020. Od tego momentu jest o niej naprawdę głośno. Czy w jej życiu szykuje się wielka kariera? Czy Ala ma szansę reprezentować nasz kraj na wielkim wydarzeniu?

Ala Tracz ciągle na językach. Kiedy 9-latka wyszła na scenę w specjalnym, eurowizyjnym odcinku Szansy na Sukces, jurorzy w składzie: Katarzyna Łaska, Dawid Kwiatkowski i Marina Łuczenko-Szczęsna byli wręcz zachwyceni. Ala swoim głosem i wykonaniem bajkowej piosenki Edyty Górniak - Kolorowy wiatr nie tylko zdobyła ich serca, ale również widzów przed telewizorami. Nic dziwnego, w końcu ta barwa głosu i osobowość wygrała 3. półfinał preselekcji do Konkursu Piosenki Dla Dzieci. Ala Tracz powalczy teraz na scenie razem z Leną Marzec i Agatą Serwin o tytuł reprezentantki Polski na Eurowizji Junior 2020.

Choć ma dopiero 9 lat, słyszała już o niej prawie cała Polska! To wszystko za sprawą programu The Voice Kids, gdzie Ala doszła do finału. Z odcinka na odcinek pokazywała w show jak wielki ma talent i na co ją stać. Teraz zrobiła to ponownie występując na scenie w eurowizyjnej Szansie na Sukces. Od tego momentu o Ali Tracz znów zaczęło być bardzo głośno. Internauci są nią zachwyceni i nie kryją swojego wzruszenia!

Ala Tracz - czy czeka ją wielka kariera?

Choć artystka ma dopiero 9 lat, to takiego głosu i sukcesów może pozazdrościć jej każdy! Czy na Alę Tracz czeka wielka kariera w branży muzycznej? Dziewczynka będąc w The Voice Kids w drużynie Dawida Kwiatkowskiego zachwycała z odcinka na odcinek. Doszła do ścisłego finału i mimo iż go nie wygrała, to się nie poddała. Razem ze swoją siostrą Olą nagrała piosenkę Przed nami cały świat, a niedawno zachwyciła na scenie w Szansie na Sukces. Czy Ala zdobędzie tytuł reprezentantki Polski na Eurowizji Junior 2020? Tego dowiemy się już w niedzielę 27 września w finale show Szansa na Sukces. Czy na młodą gwiazdę czeka kariera? Z takim głosem na pewno! Co ciekawe, kiedy młoda artystka była w The Voice Kids, jeden z trenerów - Baron obiecał jej, że będzie pierwszą osobą, która kupi jej płytę. Trzymamy kciuki za Alę!

Sia i wielki hit sprzed lat w Domowym Graniu. Siostry Tracz i Natalia Wawrzyńczyk oczarowały internautów

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Najnowsze