Dawid Kwiatkowski wyhaczył nowy talent! Ta dziewczyna zrobi szum w branży muzycznej?

2020-09-22 13:43 Ewelina Kulasza
Dawid Kwiatkowski
Autor: Tadeusz Wypych/REPORTER/East News

Dawid Kwiatkowski to artysta, który może pochwalić się wieloma wiernymi fankami i fanami. To na jego widok wręcz piszczą z zachwytu i uwielbiają jego głos. Dawid często integruje się z nimi na swoich obozach, ale i w sieci. Tym razem wokalista zachwycił się jedną internautką. Ta dziewczyna zrobi szum w branży muzycznej?

Dawid Kwiatkowski słynie nie tylko ze swoich piosenek, ale również z tego, że otacza go grono wiernych fanek i fanów. Nic dziwnego, artysta jest zawsze tak miły, że nie da się przejść obok niego obojętnie. W formacie The Voice Kids jest jednym z uwielbianych trenerów i zawsze robi wszystko, by jego podopieczni czuli się przy nim jak najlepiej. Pokazał to nawet ostatnio, integrując się ze swoją nową drużyną, którą zobaczymy już w 4. edycji talent-show zimą 2021 roku. Dawid Kwiatkowski jest również aktywny w mediach społecznościowych. To właśnie tam dzieli się pozytywną energią ze swoimi obserwatorami i stara się na bieżąco odpisywać na ich komentarze, a także prywatne wiadomości. Często relacjonuje im swoje dni, a także obozy, które organizuje.

Podczas obozów Dawida Kwiatkowskiego zawsze dużo się dzieje, a uczestnicy nie mogą narzekać na brak atrakcji. Integracja, śpiewanie to tylko część tego, co tam się dzieje. Zawsze po ich zakończeniu na Twitterze uaktywnia się tematyczny hashtag, pod którym zamieszczane są relacje uczestników z obozu. Na jednym wyjeździe była również dziewczyna, którą Dawid Kwiatkowski właśnie się zachwycił! 

Dawid Kwiatkowski - Voice Kids

Rozwijamy nasz serwis dzięki wyświetlaniu reklam.

Blokując reklamy, nie pozwalasz nam tworzyć wartościowych treści.

Wyłącz AdBlock i odśwież stronę.

Dawid Kwiatkowski odkrył nowy talent 

Dawid Kwiatkowski wyhaczył nowy talent na Instagramie! Mowa o Karolinie Kucharek, która zachwyciła go barwą swojego głosu. 16-letnia nastolatka zaśpiewała i opublikowała na swoim profilu kawałek piosenki Dawida Kwiatkowskiego - YIN YANG. Poprzez oznaczenie go na wideo, artysta mógł usłyszeć jej wokal i kiedy to zrobił od razu się zachwycił! Głos Karoliny wywarł na nim tak ogromne wrażenie, że zdecydował się udostępnić post w swojej relacji na InstaStories. Ponadto trener The Voice Kids zamieścił pod wideo komentarz: o m g! Girl ... musisz być gwiazdą! Kim jest Karolina Kucharek, która zachwyciła Dawida Kwiatkowskiego? W sieci nie ma o niej zbyt wiele informacji. To nie tylko fanka wokalisty, ale również utalentowana muzycznie nastolatka. Poniżej możecie posłuchać jak jej głos brzmi w coverze YIN YANG. Będziecie oczarowani!

Najnowsze