Upały w Polsce

i

Autor: Adam STASKIEWICZ/East News

Afrykańskie upały w Polsce w czerwcu 2022 - żar poleje się z nieba! Ponad 30 stopni to pewniak!

2022-06-25 10:18

Lato w Polsce na całego! Jeśli z utęsknieniem wyczekiwaliście temperatur na poziomie ponad 30 stopni, to ta wiadomość mocno was ucieszy. Najnowsze prognozy pogody jasno mówią, że do Polski uderzą afrykańskie upały. Prawdziwy żar z nieba poleje się jeszcze w czerwcu! Sprawdźcie, kiedy najlepiej pomyśleć o opalaniu.

Spis treści

  1. Afrykańskie upały w Polsce

Upały w Polsce - kiedy w nasz kraj uderzy prawdziwa fala ciepła? Już za moment! Ta wiadomość na pewno ucieszy wszystkich fanów najcieplejszej pory roku, którzy byli zawiedzeni tym, czego doświadczyli pierwszego dnia astronomicznego lata. Dokładnie 21 czerwca mieliśmy do czynienia z najdłuższym dniem w roku. Wbrew temu, czego można się było spodziewać, lato przywitało nas spadkiem temperatury, deszczem, a gdzieniegdzie nawet burzami z gradem. Zdecydowanie najgorzej było na wschodzie Polski. Dobra informacja dla ciepłolubnych jest taka, że lato powróci i to bardzo szybko! Do Polski zbliża się fala ekstremalnych upałów, którą poczujemy jeszcze w czerwcu. Prognoza pogody na ostatnie dni czerwca nie pozostawia już żadnych wątpliwości. Będzie ponad 30 stopni! Czy padnie rekord? Kilka dni temu byliśmy już o krok!

Sonda
Czekasz na upały w Polsce?

Afrykańskie upały w Polsce

Koniec czerwca zapowiada się ekstremalnie ciepło! Po kilku chłodniejszych dniach lato powróci i to ze zdwojoną siłą. Chociaż ten tydzień w większości upłynie pod znakiem słońca, to jego końcówka przyniesie prawdziwe upały. Jak prognozują synoptycy, niedziela przyniesie temperatury na poziomie 30 stopni. W poniedziałek i wtorek będzie jeszcze cieplej! W Warszawie 28 czerwca prognozuje się 34 stopnie, we Wrocławiu 33, a w Krakowie aż 35. Ucieszeni z takich wieści?

Natsu o hejcie i aferze kamerkowej. To był moment przełomowy!

Jak zadbać o skórę latem? Posłuchaj podcastu Super ZDROWI.

Listen to "Zdrowa skóra na lato - jak korzystać z zabiegów medycyny estetycznej?" on Spreaker.