Ada Nasiadka - Justyna Kakiet: BITWA w Voice of Poland 10. Która z uczestniczek wygrała?

2019-10-12 21:41 MK
The Voice of Poland
Autor: materiały prasowe TVP

Stres, pot i łzy - to wszystko czeka uczestników programu The Voice of Poland, którzy zakwalifikowali się do drugiego etapu, jakim są Bitwy. Emocje udzielać się będą także trenerom, którzy muszą dokonać wyboru między dwiema osobami ze swojej drużyny. W szczególności będzie to trudne zadanie dla debiutujących w tej roli Margaret oraz Kamila Bednarka. Kogo w starciu Ada Nasiadka - Justyna Kakiet wybrał wokalista?

The Voice of Poland - bitwy to dla wielu widzów najbardziej emocjonujący moment w talent show. Starcie Ady Nasiadki i Justyny Kakiet z pewnością będzie jednym z tych, którego Kamil Bednarek oraz publiczność nie zapomną naprawdę długo. Niestety, zasady popularnego muzycznego show są jasne. Przechodzi ten, kto wypadł lepiej. Uczestniczki drużyny Kamila wykonały wspólnie wielki przebój z repertuaru No Doubt, zatytułowany Don't Speak. Która z nich pozostała w programie?

Ada Nasiadka, Justina Kakiet - bitwa

To nie był prosty wybór dla Kamila Bednarka. Obie uczestniczki zachwyciły go przecież na etapie Przesłuchań w Ciemno. Wokalista zdecydował jednak ostatecznie, że pozostawia w swojej drużynie Adę Nasiadkę. Justyna Kakiet musiała pożegnać się z programem.

Najnowsze