Voice of Poland - bitwy. Tego Tomson i Baron się nie spodziewali! [WIDEO]

2019-10-12 14:11
The Voice of Poland - bitwa
Autor: Waldemar Kompała / TVP

Wszystko wskazuje na to, że słowne przepychanki między trenerami dziesiątej edycji The Voice of Poland zakończyły się wraz z Przesłuchaniami w Ciemno. W sobotnim odcinku muzycznego show zobaczymy, jak Kamil Bednarek zaskoczył Tomsona i Barona z Afromental. Ich reakcja była naprawdę bezcenna! Zobacz przedpremierowe wideo już teraz na ESKA.pl.

The Voice of Poland 10 - Bitwy to etap, na który z niecierpliwością czekali wszyscy fani popularnego talent show. Już w sobotę 12 października zobaczymy pierwsze starcia uczestników dziesiątej, jubileuszowej edycji The Voice of Poland! Na scenie zaprezentują się między innymi: Jerzy Gmurzyński oraz Damian Kulej, którzy będą walczyli między sobą o przejście do kolejnego etapu. Panowie zaśpiewają utwór wybrany przez ich trenera Kamila Bednarka.

Damian Kulej i Jerzy Gmurzyński - bitwa

Takiego wyboru nikt się nie spodziewał! Już teraz, w naszym wideo, możecie zobaczyć przedpremierowo reakcję Tomsona i Barona, którzy po kilku dźwiękach zorientowali się, że Jerzy i Damian będą wykonywać utwór Rock'n' Roll in Love z... ich repertuaru. O tym, z którym z uczestników tej Bitwy Kamil Bednarek będzie chciał kontynuować współpracę w The Voice of Poland dowiemy się już w najbliższą sobotę o godzinie 20:05 w TVP2.

Najnowsze