Justyna Kakiet, jak Zara Larsson? Kim jest uczestniczka The Voice of Poland 10?

2019-10-13 13:15 RW
Justyna Kakiet, jak Zara Larsson? Kim jest uczestniczka The Voice of Poland 10?
Autor: The Voice of Poland Justyna Kakiet, jak Zara Larsson? Kim jest uczestniczka The Voice of Poland 10?

Kim jest Justyna Kakiet? W Przesłuchaniach w Ciemno zwróciła na siebie uwagę śpiewając megahit z 2015 roku, który doskonale znacie z anteny Radia ESKA. Mowa o Lush Life, pod którym podpisuje się szwedzka wokalistka, Zara Larsson. Poznajcie bliżej - na ESKA.pl - uczestniczkę, która już wkrótce może zdobyć serca polskiej publiczności!

Justyna Kakiet to według wielu osób polska Zara Larsson. Właśnie za sprawą piosenki szwedzkiej wokalistki, młoda dziewczyna zyskała uznanie wśród polskich widzów muzycznego show. Justyna Kakiet przeszła przez castingi i na wielkiej scenie Voice of Poland w Przesłuchaniach w Ciemno wykonała megahit, który doskonale znacie z anteny Radia ESKA, Lush Life!

Justyna Kakiet - kim jest?

Justyna Kakiet to 21-letnia dziewczyna, która mieszka w okolicach Błonia. Śpiewa od 6 lat i cały czas spełnia swoje wokalne marzenia. Na co dzień pracuje jako recepcjonistka w klubie fitness, a weekendy oprawia wokalnie śluby. Jej ulubionymi gatunkami muzycznymi są r&b i pop. Na co dzień słucha też amerykańskiego rapu, a jej ulubioną artystką jest Beyonce.

Justyna Kakiet w The Voice of Poland 2019

Justyna Kakiet w The Voice of Poland 2019 swoją przygodę rozpoczęła śpiewając megahit Lush Life, pod którym oryginalnie podpisuje się Zara Larsson. Uwagę na głos młodej dziewczyny zwrócił Kamil Bednarek. To właśnie wykonawca hitu Talizman odwrócił swój czerwony fotel i przyjął Justynę do swojej ekipy!

Niestety, na etapie Bitwe, konkurująca z Justyną Ada Nasiadka okazała się lepsza. Uczestniczka musiała pożegnać się z programem.

Najnowsze