Tu jest jakby luksusowo!

120-metrowe mieszkanie Maffashion. Tutaj Julia Kuczyńska zamieszkała po rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim. Sztukaterie, płaskorzeźba i designerskie meble

Maffashion od jakiegoś czasu mieszka w centrum Warszawy. Blogerka modowa przeniosła się tu ze swojej willi, zaraz po rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim. Zobacz, jak Julia Kuczyńska urządziła się na 120 metrach kwadratowych.

Spis treści

  1. Julia Kuczyńska – kim jest?
  2. Maffashion mieszkanie. Tak urządziła się po rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim
  3. Zobacz, jak dziś mieszka Maffashion

Julia Kuczyńska – kim jest?

Julia Kuczyńska, znana wszystkim jako Maffashion, to blogerka modowa i jedna z najskuteczniejszych influncerek oraz bizneswoman w Polsce. Jej konto na Instagramie obserwuje 1,4 miliona osób. Julia od lat współpracuje z wieloma światowymi markami i regularnie pojawia się na pokazach największych domów mody, a jej stylizacje trafiają na łamy takich tytułów jak Vogue, ELLE czy Harper‘s Bazaar.

Maffashion mieszkanie. Tak urządziła się po rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim

Maffashion niechętnie wypowiada się o życiu prywatnym, ale jej związek z Sebastianem Fabijańskim od początku budził ogromne zainteresowanie mediów i stał się jednym z wiodących tematów show-biznesowych w 2022 roku. Blogerka modowa zaczęła spotykać się ze znanym aktorem w 2019 roku. Rok później na świecie pojawił się ich syn - Bastian Jan Fabijański.

Para nabyła posiadłość w Konstancinie-Jeziornej i wydawało się, że to właśnie tam będą wieść bajeczne życie i wspólnie wychowywać dziecko. Rzeczywistość okazała się być zgoła inna. W 2022 roku gruchnęła wiadomość o nagłym rozstaniu pary, które poprzedził skandal z udziałem aktora i Rafalali.

Okazała posiadłość szybko poszła pod młotek. Dom w zabudowie bliźniaczej o powierzchni 271 m2 został sprzedany za ponad 6 milionów złotych. Niedługo potem Maffashion pochwaliła się przeprowadzką do 120-metrowego apartamentu w centrum Warszawy, który kupiła już kilka lat temu.

Zobacz, jak dziś mieszka Maffashion

Jak wygląda nowe mieszkanie Maffashion? Blogerce zależało na przytulnym wnętrzu, w kolorach ziemi. Ważnym punktem na mapie jej nowego gniazdka jest kuchnia z pięknym drewnianym stołem w jadalni. Mieszkanie uzupełniają oryginalne dekoracje; eleganckie sztukaterie i designerskie meble w salonie oraz ogromna płaskorzeźba nad blatem w kuchni.

W mieszkaniu Julii Kuczyńskiej nie brakuje ciekawych rozwiązań aranżacyjnych. Blogerka urządzając nowe gniazdko, garściami czerpała inspiracje ze swoich dalekich podróży. Styl boho przeplata się tu ze stylem paryskim.

Brałam pod uwagę istniejące już elementy, takie jak biała, drewniana podłoga, przeszkolone drzwi, kominek i układ pomieszczeń. Mieszkanie remontowałam na raty, przez cztery lata. Jego styl jest wynikiem zbierania licznych inspiracji z podróży na przestrzeni lat. Co ciekawe, są one spójne, pewnie dlatego, że wiedziałam jaki ma być klimat tego wnętrza. Zależało mi na tym, aby było w nim jasno i ciepło. Stąd wybór kolorów. Chciałam też funkcjonalnie wykorzystać przestrzeń, ale jej nie stracić. Jest tu sporo pięknych mebli, są oryginalne dodatki, ale nie ma uczucia przytłoczeni – wyjaśniła w kampanii firmy Westwing.

Maffashion chętnie pokazuje w sieci zdjęcia swojego mieszkania w Warszawie.Zobacz w galerii, jak mieszka Julia Kuczyńska. Zdjęcia wnętrz robią wrażenie!