Domy gwiazd

Andziaks i Luka urządzają dom. Zobacz, jak będą mieszkać! Mało kogo stać na taki luksus

Andziaks i Luka zaczynają nowy etap w życiu. Popularne małżeństwo youtuberów kupiło dom i niebawem się do niego wprowadzą. Prace wykończeniowe jeszcze trwają. Zobacz, jak Andziaks i Luka urządzają swoją willę.

Spis treści

  1. Andziaks i Luka – kim są?
  2. Andziaks i Luka kupili dom
  3. Pokój córki Luki i Andziaks. Tak wygląda królestwo Charlotte
  4. Jak wygląda dom Luki i Andziaks?

Andziaks i Luka – kim są?

Angelika Trochonowicz, czyli popularna Andziaks działa na polskim YouTubie od 2012 roku. Pochodząca z Nysy influencerka razem ze swoim ukochanym, Łukaszem Trochonowiczem, pokazuje w sieci swoje wystawne życie. Ich vlogi oglądają setki tysięcy osób. Dziś profil Andziaks na Instagramie obserwuje już przeszło 900 tysięcy użytkowników serwisu. Jej kanał na platformie YouTube zgromadził ponad 870 tysięcy subskrybentów.

Andziaks z wielką chęcią relacjonowała w sieci m.in. swoją ciążę, a film z porodu ma już 4,5 mln wyświetleń. Para w 2020 roku powitała na świecie córkę – Charlotte. Dwa lata później odbył się ich ślub - wesele Andziaks i Luki miało kosztować około pół miliona złotych. Influencerka podzieliła się tą informacją ze swoimi obserwatorami na Instagramie.

Jakiś czas temu Andziaks i Luka rozpoczęli swoją przygodę z telewizją. Youtuberzy wzięli udział w programie "Azja Express", który wygrali! W wielkim finale pokonali Paulinę Krupińską i Izabelę Połeć oraz Reni Jusis i Remigiusza Dorawę.

Andziaks i Luka kupili dom

Po wystawnym ślubie, Andziaks i Luka rozpoczęli nowy etap w życiu. Świeżo upieczone małżeństwo zdecydowało się na zakup domu w Warszawie. Pierwszy vlog dotyczący prac wykończeniowych pojawił się na YouTubie Andziaks w maju 2023 roku.

Wiadomo, że para ma siedem miesięcy na wykończenie swojej willi. "Plan jest taki, że wprowadzamy się w grudniu, na vlogmas" – ujawniła influencerka.

Polecamy: Andziaks wydała świąteczną piosenkę! Oto jej "Magiczny czas"

Pokój córki Luki i Andziaks. Tak wygląda królestwo Charlotte

Andziaks pochwaliła się już projektem pokoju swojej córeczki Charlotte. Wizualizacja wzbudziła ogromne emocje wśród internautów. W sypialni małej księżniczki dominuje róż i biel. Całość uzupełniają złote dodatki.

Uwagę przykuwa różowe łóżko w kształcie królika portugalskiej marki zajmującej się wytwarzaniem prestiżowych mebli handmade. Wiadomo, że ekskluzywne łóżko królik kosztuje przeszło 60 tysięcy złotych.

W pokoju Charlotte znalazło się także miejsce na podwieszany na łańcuchu fotel, telewizor oraz biurko.

Jak wygląda dom Luki i Andziaks?

Zobacz w galerii, jak będzie wyglądał dom Luki i Andziaks. Nie mamy żadnych wątpliwości - będzie na bogato!

Listen on Spreaker.