Rafalala i Fabijański

i

Autor: AKPA

Fabijański rapuje o nocy z Rafalalą! Tak rozlicza się ze skandalami

2023-04-13 15:58

Sebastian Fabijański, który, jak zapowiedział, kończy romans z rapem, wypuścił właśnie nowy numer zatytułowany Tu byłem. W trwającym niespełna trzy minuty kawałku popularny aktor nawija o głośnym konflikcie z Quebonafide i nocy spędzonej z Rafalalą. W ten sposób rozlicza się z kontrowersyjną przeszłością.

Sebastian Fabijański oficjalnie kończy działalność muzyczną. Za pośrednictwem mediów społecznościowych aktor i aspirujący raper w gorzkich słowach podsumował swoją karierę w rapie, zapowiadając, że album Popiół, który wyjdzie 28 kwietnia, będzie jego ostatnim. Artysta dodał, że cały dochód ze sprzedaży longplaya zostanie przekazany na konto Oddziału Psychiatrycznego dla Dzieci i Młodzieży w Uzdrowisku Konstancin.

„Tu byłem”, bo już nie będę. Nie kończę kariery, bo jej w sumie nie było. Po prostu kończę … romans z rapem. „Cztery lata jak na ringu i mi wystarczy.” (...) Wyprzedzając domysły, że mój „koniec”, to zabieg marketingowy, od razu zaznaczam, że cały dochód ze sprzedaży tej płyty przeznaczę na Oddział Psychiatryczny dla Dzieci i Młodzieży w Uzdrowisku Konstancin - napisał.

W sieci pojawił się pierwszy singiel zwiastujący wydawnictwo zatytułowany właśnie Tu byłem. Aktor rozlicza się w nim ze swoją przeszłością, nawiązując m.in. do nocy spędzonej z Rafalalą.

Sebastian Fabijański ogłosił koniec kariery. "Nie mój cyrk, nie moje małpy"

Allan Krupa Enso o polskich raperach. Nie chce być jak Taco Hemingway!

Fabijański o Rafalali

Tym skandalem w pewnym momencie żyła cała Polska. Sebastian Fabijański i Rafalala utrzymywali początkowo, że ich spotkanie, z którego nagrania trafiły do sieci, miało związek z zaplanowanym projektem. Dopiero po kilku miesiącach aktor przyznał, że jest szantażowany i zastraszany. W wywiadzie z Pudelkiem zapewnił też, że nie zdradził Maffashion z celebrytką. Temat nocy z Rafalalą powrócił za sprawą kawałka Tu byłem. Fabijański rapuje w nim:

Potem do Rafalali nocą wbiłem na gościnę w okolicznościach znanych głównie przez kółka Grażynek albo przez byłych ziomali, co chcą widzieć mnie, jak gniję, bo ponoć parkowałem tyłem.

Sebastian Fabijański wspomniał też o Quebonafide i jego słynnym wersie z hitu SZUBIENICAPESTYCYDYBROŃ. Spodziewaliście się aż takiej szczerości? 

Listen on Spreaker.