Maffasion i Sebastian Fabijański

i

Autor: Andrzej Zbraniecki/East News Maffasion opowiedziała o rozstaniu z Sebastianem Fabijańskim

Maffashiom ROZSTAŁA SIĘ z Fabijańskim. Blogerka ze łzami w oczach rozwiała wszelkie wątpliwości

2022-07-05 16:39

Maffashion zdecydowała się zabrać głos w sprawie zakończenia związku z Sebastianem Fabijańskim. Od dawna pojawiały się sygnały świadczące o rodzących się między nimi problemach, jednak teraz wydała oficjalne oświadczenie, w którym wyjawia całą prawdę.

Związek Maffashion i Sebastiana Fabijańskiego od jakiegoś czasu wisiał na włosku. Dziwne zachowanie pary i pojawiające się w sieci doniesienia sugerowały, że para nie jest już razem. Okazało się to czystą prawdą, a Maffashion wydała oficjalne oświadczenie w tej sprawie.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Sebastian Fabijański zastraszany przez Rafalalę. Wspomniał też o Maffashion!

Maffashion oficjalnie o rozstaniu z Fabijańskim: "Nie mam zamiaru komentować, wywlekać, prać brudów"

Maffashion przyznała, że inaczej wyobrażała sobie sposób poinformowania opinię publiczną o rozstaniu z wieloletnim partnerem, Sebastianem Fabijańskim, jednak sytuacja zmusiła ją do jak najszybszego ustosunkowania się do plotek, które od jakiegoś czasu pojawiały się w internecie, a które rozsiewała osoba, która najwyraźniej nie potrafiła uszanować ich prywatności. Maffashion zdradziła, iż wie kto mógł się tego dopuścić.

Rozstałam się z Sebastianem trzy tygodnie temu. Potwierdzam. W planie było powiedzenie tego wspólnie. Wydanie oświadczenia. No, ale tak jak mówiłam, komuś zależało na tym, aby uprzedzić w sumie jakikolwiek mój komunikat, tym samym odbierając mi możliwość przedstawienia swojej wersji. Aczkolwiek chcę od razu podkreślić, nie mam zamiaru komentować, wywlekać, prać brudów, to nie jestem ja, jeśli chodzi o związki - zawsze byłam oszczędna - powiedziała blogerka.

Plotki mówiły również o tym jakoby Julka po urodzeniu dziecka odsunęła się od ukochanego.

Nie dystansowałam się od nikogo z dzieckiem. Wręcz, to był moment, w którym potrzebowałam, aby ktoś był - powiedziała ze łzami w oczach.

Julia Kuczyńska oświadczyła, że jest to jej jedyna wypowiedź w tym temacie i nie zamierza więcej tego komentować.

Bryska w Esce o debiutanckiej płycie i nie tylko