Polsat SuperHit Festiwal 2022: internauci MIAŻDŻĄ Beatę Kozidrak!

i

Autor: Piotr Matusewicz/East News Polsat SuperHit Festiwal 2022: internauci MIAŻDŻĄ Beatę Kozidrak!

Polsat SuperHit Festiwal 2022: internauci MIAŻDŻĄ Beatę Kozidrak! "To już nie ten głos"

2022-05-23 12:31

Polsat SuperHit Festiwal 2022 za nami. Na scenie w sopockiej Operze Leśnej wystąpiła Beata Kozidrak, która powoli wraca do życia publicznego po skandalu z pijackim rajdem po Warszawie. Niestety nie wszystkim fanom jej występ przypadł do gustu...

Beata Kozidrak to niezaprzeczalnie jedna z najbardziej legendarnych wokalistek polskiej sceny muzycznej. Gwiazda Bajmu wywołała jednak skandal wsiadając za kółko pod wpływem alkoholu, za co w ostatnim czasie usłyszała wyrok. Na incydencie ucierpiał też jej wizerunek, co widać chociażby po reakcjach internautów. Teraz zaczęto krytykować również jej wokal i pojawiły się nawet o głosy o tym, że może czas przejść już na emeryturę. 

Polsat SuperHit Festiwal 2022: internauci MIAŻDŻĄ Beatę Kozidrak

W miniony weekend odbył się Polsat SuperHit Festiwal 2022. Na scenie sopockiej Opery Leśnej podziwiać mogliśmy wielkie gwiazdy polskiej muzyki, w tym Dodę, Justynę Steczkowską, Dawida Kwiatkowskiego, zespół LemOn, a także Beatę Kozidrak. Wokalistka zespołu Bajm wystąpiła w sobotni wieczór i wykonała między innymi słynny utwór "Józek, nie daruję ci tej nocy". Artystka dała z siebie wszystko, co docenili jej wierni fani. Znaleźli się jednak też tacy, którzy mają swoje ale pod adresem Beaty Kozidrak, co wyrazili w komentarzach.

Pod postem na oficjalnym facebookowym profilu Polsatu pojawiła się fala krytyki. Internauci grzmią, że Beata Kozidrak fałszuje, a jej wokal przestał zachwycać, jak niegdyś. Niektórzy pokusili się nawet o stwierdzenie, że czas najwyższy, by legenda zeszła ze sceny i przeszła na emeryturę. 

Oj z całym szacunkiem dla Beatki, ale wokal już nie ten sam

Głos się zagubił. Troszkę taka Maryla. Czas ze sceny zejść

Wszystko przemija, Kozidrak też

Okropny ten śpiew, ludzie jednak nie wiedzą, kiedy ze sceny zejść

Czas na emeryturę, pani Beatko

ZOBACZ TAKŻE: Kayah wulgarnie do fotoreporterów. Za skandaliczne zachowanie została ukarana

Sonda
Zgadasz się z krytycznymi komentarzami internautów?