Tak zaczynała Doda! Od jej debiutu mija w tym roku 20 lat

2022-05-21 11:49
Doda
Autor: materiały prasowe Universal Music Polska

Doda cieszy się dziś mianem jednej z największych polskich gwiazd. Aż ciężko uwierzyć, że w tym roku mija dokładnie dwadzieścia lat od chwili, gdy nastoletnia wokalistka zaprezentowała swój debiutancki singiel nagrany z zespołem Virgin. Tuż przed recitalem w Sopocie artystka podzieliła się z fanami archiwalnymi zdjęciami.

Doda obchodzi w tym roku wyjątkowy jubileusz. Artystka, której gwiazda nieprzerwanie świeci jasnym blaskiem, zadebiutowała na polskiej scenie muzycznej dokładnie 20 lat temu. W 2002 roku na rynku ukazał się debiutancki singiel Virgin, a niedługo później pełnoprawny krążek, na którym znalazły się utwory napisane przez nastoletnią wokalistkę. Płyta została doskonale przyjęta przez fanów ostrzejszych brzmień, jak również krytyków muzycznych, czego dowodem była nominacja do nagrody Fryderyk w kategorii Nowa Twarz Fonografii. Z okazji zbliżającego się wielkimi krokami recitalu w Sopocie, w trakcie którego u boku Dody wystąpią m.in. Beata Kozidrak, Dawid Kwiatkowski, Justyna Steczkowska oraz Michał Wiśniewski, artystka zamieściła na Instagramie archiwalne zdjęcia z początków kariery. W poście przyznała, czego brakuje jej do pełni szczęścia.

Doda ujawniła, z kim wystąpi w Sopocie. Tego NIKT się nie spodziewał!

Sonda
Czy Doda bardzo się zmieniła?

Doda 20 lat temu

W 2003 roku machina promocyjna ruszyła na całego. Doda wspólnie z Tomkiem Lubertem i pozostałymi członkami zespołu Virgin podpisywali debiutancki album, z którego pochodzą takie hity jak Mam tylko ciebie i To ty. Na kilka dni przed wielkim recitalem piosenkarka podzieliła się zdjęciem z tamtego okresu. Przy okazji wspomniała o sukcesach sprzedażowych i wyznała, że brakuje jej diamentowej płyty. W tym roku gwiazda ma w planach wydanie kolejnego krążka. Może się uda?

Doda: czego słucha w łóżku? | Moja lista hitów
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze