Doda i Steczkowska zaśpiewają razem wielki hit. Właściwie od niego wszystko się zaczęło!

2022-05-21 17:52
Doda i Justyna Steczkowska
Autor: WBF

Recital Dody w Sopocie z pewnością będzie wydarzeniem, którego fani piosenkarki długo nie zapomną. Na scenie u boku jubilatki pojawią się wyjątkowi w goście, w tym również Justyna Steczkowska. Wiadomo już, jaką piosenkę z repertuaru Doroty zaśpiewają artystki. To hit, który otworzył jej wrota do wielkiej, trwającej do dzisiaj kariery.

Doda i Justyna Steczkowska - o ich konflikcie, który osiągnął swoje apogeum, gdy wokalistki spotkały się w programie Gwiazdy tańczą na lodzie, rozpisywały się media w całej Polsce. Jakie było zaskoczenie wszystkich, gdy Rabczewska wyciągnęła do Steczkowskiej rękę na zgodę przy okazji organizacji koncertu Artyści przeciw nienawiści. Wykonawczyni hitu Dziewczyna szamana przystała na propozycję koleżanki z branży i pojawiła się na legendarnym widowisku, by wykonać utwór Wracam do domu. Udział w koncercie stał się symbolem pojednania. Artystki zorganizowały nawet wspólną transmisję live na Instagramie, a teraz wystąpią na jednej scenie. Justyna Steczkowska będzie jednym z gości, którzy uświetnią recital Dody w Sopocie. Wiadomo już, która z piosenek z repertuaru wokalistki zaśpiewają. To prawdziwy hit!

Doda i Michał Wiśniewski połączą siły! Między nimi nie zawsze było tak kolorowo

Sonda
Obejrzysz recital Dody?

Doda i Justyna Steczkowska

Scena w Sopocie ma wielkie znaczenie dla Dody. Wygrana słowika publiczności w 2005 roku otworzyła jej wrota do wielkiej kariery, która trwa nieprzerwanie do dziś. Piosenkarka podbiła serca publiczności, wykonując balladę Znak pokoju. To właśnie tę kompozycję z repertuaru Doroty Rabczewskiej wykona z nią Justyna Steczkowska. Wzruszenie gwarantowane!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polsat SuperHit Festival 21.05.2022 - Radiowy Przebój Roku. Kto wystąpi dzisiaj?

Doda gościem Radia ESKA
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
Najnowsze