Doda i Justyna Steczkowska

i

Autor: WBF

Doda i Steczkowska zaśpiewają razem wielki hit. Właściwie od niego wszystko się zaczęło!

2022-05-21 17:52

Recital Dody w Sopocie z pewnością będzie wydarzeniem, którego fani piosenkarki długo nie zapomną. Na scenie u boku jubilatki pojawią się wyjątkowi w goście, w tym również Justyna Steczkowska. Wiadomo już, jaką piosenkę z repertuaru Doroty zaśpiewają artystki. To hit, który otworzył jej wrota do wielkiej, trwającej do dzisiaj kariery.

Doda i Justyna Steczkowska - o ich konflikcie, który osiągnął swoje apogeum, gdy wokalistki spotkały się w programie Gwiazdy tańczą na lodzie, rozpisywały się media w całej Polsce. Jakie było zaskoczenie wszystkich, gdy Rabczewska wyciągnęła do Steczkowskiej rękę na zgodę przy okazji organizacji koncertu Artyści przeciw nienawiści. Wykonawczyni hitu Dziewczyna szamana przystała na propozycję koleżanki z branży i pojawiła się na legendarnym widowisku, by wykonać utwór Wracam do domu. Udział w koncercie stał się symbolem pojednania. Artystki zorganizowały nawet wspólną transmisję live na Instagramie, a teraz wystąpią na jednej scenie. Justyna Steczkowska będzie jednym z gości, którzy uświetnią recital Dody w Sopocie. Wiadomo już, która z piosenek z repertuaru wokalistki zaśpiewają. To prawdziwy hit!

Doda i Michał Wiśniewski połączą siły! Między nimi nie zawsze było tak kolorowo

Sonda
Obejrzysz recital Dody?

Doda i Justyna Steczkowska

Scena w Sopocie ma wielkie znaczenie dla Dody. Wygrana słowika publiczności w 2005 roku otworzyła jej wrota do wielkiej kariery, która trwa nieprzerwanie do dziś. Piosenkarka podbiła serca publiczności, wykonując balladę Znak pokoju. To właśnie tę kompozycję z repertuaru Doroty Rabczewskiej wykona z nią Justyna Steczkowska. Wzruszenie gwarantowane!

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Polsat SuperHit Festival 21.05.2022 - Radiowy Przebój Roku. Kto wystąpi dzisiaj?

Doda gościem Radia ESKA