Kayah wulgarnie do fotoreporterów. Za skandaliczne zachowanie została ukarana

2022-05-23 11:42 Joanna Dembek
Kayah
Autor: VIPHOTO/East News Kayah wrzuciła wylgarny tekst w stronę fotoreporterów

Podczas sobotniego Polsat SuperHit Festiwal 2022 Kayah nie popisała się kulturą osobistą. Przed występem w Sopocie w bardzo niegrzeczny sposób potraktowała witających ją fotoreporterów. Zachowanie piosenkarki zostało nagrane przez dziennikarzy i opublikowane w sieci.

Kayah była jedną z gwiazd tegorocznego Polsat SuperHit Festiwal, podczas którego wystąpiła wspólnie z Viki Gabor wykonując piosenkę „Ramię w ramię”. Przed występem Kayah nie była w najlepszym humorze, biorąc pod uwagę słowa, które skierowała do fotoreporterów czekających na nią przed wejściem za kulisy. Kayah szybko jednak poniosła konsekwencje swojego nagannego zachowania.

Kayah w wulgarny sposób zwróciła się do fotoreporterów podczas Polsat SuperHit Festiwal 2022

Kayah od wielu lat nie wydała nowego albumu, jednak pojawia się gościnnie na płytach swoich kolegów i koleżanek z branży. w 2019 roku nagrała wspólnie z młodą gwiazdą, Viki Gabor, piosenkę zatytułowaną „Ramię w ramię”, którą często wykonują na różnego rodzaju imprez. Chociażby podczas sobotniego Polsat SuperHit Festiwal 2022. Kiedy 55-letnia artystka pojawiła się w Sopocie i zmierzała w stronę kulis, wówczas uraczyła czekających na nią fotoreporterów wulgarnym tekstem.

Nie zes*ajcie się – rzuciła Kayah w stronę fotoreporterów.

Zajście nagrał jeden dziennikarz, który nie omieszkał podzielić się nagraniem z internautami. Kayah szybko jednak zapłaciła za swoje naganne zachowanie. Kiedy inne gwiazdy brylowały na ściance, fotoreporterzy omijali piosenkarkę szerokim łukiem. Trzeba przyznać, że Kayah nie popisała się kulturą osobistą, a internauci nie zostawili na niej suchej nitki.

Zgorzkniała kobieta. Czuje że już czas jej minął. Żałosne a wystarczy starzec się z godnością i przestać kłamać . Smutne – napisał jeden internauta.

Wstyd i wiocha. Polska celebrytka – dodał inny.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Stylizacja Viki Gabor szokuje. Fani: "Ona ma 14 lat?!"

Kayah – jej piosenki śpiewała cała Polska

Kayah, a właściwie Katarzyna Magda Rooijens to jedna z najpopularniejszych wokalistek w Polsce, która dużą popularność zyskała pod koniec lat 80 wypuszczając płytę zatytułowaną „Kayah”, a w roku 1999 wspólnie z Goranem Bregoviciem wydała album pt. „Kayah i Bregović”, który łączył pop z bałkańskim folklorem. Na artystkę spłynęła wówczas jeszcze większa popularność, a a takie hity jak „Prawy do lewego” czy”Śpij kochanie, śpij” do dzisiejszego dnia śpiewa cała Polska. Kayah zaczęła pojawiać się na największych polskich festiwalach muzycznych, a co więcej, w 2013 roku została odznaczona Krzyżem Kawalerskim Orderu Odrodzenia Polski za zasługi dla kultury i osiągnięcia w pracy twórczej. Order wręczył jej sam prezydent Bronisław Komorowski.

Sonda
Lubisz utwór "Ramię w ramię", który wykonuje Viki Gabor i Kayah?
Kayah szczerze o Viki Gabor i Sarze James. Jesteśmy świadkami narodzin legend!
NAJNOWSZE