Zranione ptaki - streszczenie serialu. O czym jest turecka produkcja i czy warto oglądać?

2022-03-15 19:31 Joanna Dembek
Zranione ptaki
Autor: materiały TVP

Na antenie Telewizji Polskiej pojawi się nowy turecki serial. Z artykułu dowiesz się o czym jest zagraniczna telenowela „Zranione ptaki”, kiedy zostanie wyświetlony premierowy odcinek oraz w jakich dniach i godzinach odbywać się będzie jego emisja. „Zranione ptaki” to kolejna turecka historia o miłości, w której przeplatać się będą losy wielu nietuzinkowych bohaterów. Ciekawe czy przypadnie widzom do gustu, tak jak niegdyś „Elif”?

„Zranione ptaki” są telenowelą wyprodukowanym w 2019 roku w Turcji, gdzie powstaje wiele podobnych seriali. Za ogromnym sukcesem tureckich produkcji stoi prosta, zwykle miłosna historia, zaskakujące przeciwności losu, z którymi heroicznie mierzy się utrapiony bohater, piękni aktorzy i aktorki, niekiedy byłe miss Turcji, od których ciężko oderwać wzrok, a przede wszystkim fakt, że w tureckich serialach zawsze zwycięża DOBRO! Te wszystkie cechy posiada również serial „Zranione ptaki”, który już w przyszłym tygodniu będzie miał swoją premierę w TVP. W polskiej wersji serial będzie miał 330 odcinków po 45 minut.

ZOBACZ RÓWNIEŻ: Zranione ptaki - turecki serial w TVP. Ile ma odcinków?

Zranione ptaki – o czym jest serial?

W pierwszym odcinku „Zranionych ptaków” poznamy Ömera – chłopca, który jako niemowlę został uprowadzony z zamożnej rodziny i podrzucony przypadkowemu mężczyźnie, który chciał sprzedać dziecko. Pewnego dnia trafił jednak do aresztu, a małym chłopcem zajęła się jego córka imieniem Meryem. Kobieta robi co może, aby zapewnić sobie i młodszemu bratu godne życie. Jej miłość do niego jest niesamowita, a kobieta stara się chronić brata przez złem tego świata. W serialu nie zabraknie czarnych charakterów, które namieszają w życiu rodzeństwa.

Zranione ptaki – kiedy premiera pierwszego odcinka?

Serial „Zranione ptaki” będzie miał swoją premierę już 21 marca 2022, w poniedziałek. Serial będzie można oglądać od poniedziałku do piątku o godz. 14:00 na kanale TVP1. W telenoweli pojawi się wielu nieznanych aktorów oraz tych, którzy zyskali popularność grając w znanej już polskim widzom telenoweli „Elif”, którego emisja zakończy się 18 marca 2022.

Sonda
Czy będziesz oglądał/a serial "Zranione ptaki"?
TOP 5 SERIALI o Miłości [Kozacka miłość, Elif, Więzień miłości] | ESKA XD - Hotplota #37
Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE