Zranione ptaki - turecki serial w TVP. Ile ma odcinków?

2022-03-05 14:04 kg
Zranione ptaki
Autor: materiał prasowy

W połowie marca 2022 roku Telewizja Polska wyemituje ostatni odcinek Elif, czyli uwielbianej, tureckiej telenoweli. To właśnie wtedy widzowie poznają zakończenie losów Melek, Elif, Kerema, Macide i Humeyry oraz pożegnają się z ulubionymi bohaterami. Miejsce produkcji znad Bosforu zajmie nowy serial z Turcji - Zranione ptaki. Z ilu odcinków składa się telenowela? Sprawdźcie koniecznie już teraz.

Zranione ptaki to nowa turecka telenowela Telewizji Polskiej, za której reżyserię odpowiada Cem Tabak. W obsadzie produkcji znaleźli się: Emre Mete Sönmez, Ali Yasin Özegemen, Gizem Arıkan, Ayşen İnci, Elif Erol, Arzu Yanardağ, Özgür Özberk oraz Cemre Melis Çınar. Możemy być pewni, że w serialu nie zabraknie zarówno wątków obyczajowych, kryminalnych, jak i romantycznych. Z pewnością w produkcji pojawią się również czarne charaktery, które będą mieszać w życiu głównych bohaterów.

Najprzystojniejsi aktorzy z tureckich seriali. TOP10 | ESKA XD - Hotplota #24

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Historia o  siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę.

Sonda
Który turecki serial jest twoim ulubionym?

Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - ile odcinków liczy serial?

Produkcja składa się z 201 odcinków, które będą emitowane od poniedziałku do piątku, o godzinie 14:00 w TVP1. Epizody serialu będą również dostępne na platformie vod.tvp.pl.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE