Zranione ptaki: Levent wyjdzie za Melis?! Meryem będzie zrozpaczona!

2022-11-06 17:09 NN
Zranione ptaki: Levent wyjdzie za Melis?! Meryem będzie zrozpaczona!
Autor: tvp Zranione ptaki: Levent wyjdzie za Melis?! Meryem będzie zrozpaczona!

Zranione ptaki z mocnym twistem fabularnym! Targany wyrzutami sumienia Levent zgodzi się poślubić Melis? Jak zareaguje na to Meryem? Sprawdźcie, co wydarzy się w kolejnych odcinkach.

"Zranione ptaki" nie zwalniają tempa i w kolejnych odcinkach czeka nas sporo dramatów. Meryem pęknie serce, a Melis wreszcie dostanie to, na co czekała od tak dawna? Wypadek samochodowy, spowodowany intrygami Tekina, zupełnie zmieni życie bohaterów. Sprawdźcie, co nas czeka w nadchodzących odcinkach. 

Zranione ptaki: co się wydarzy w kolejnych odcinkach?

W nadchodzących odcinkach "Zranionych ptaków" Leventa wciąż drażnić będą wyrzuty sumienia związane z wypadkiem. Będzie się obwiniał o tragedię, jaka spotkała Melis, a matka zacznie namawiać go, by oświadczył się kobiecie. W ten sposób miałby zadośćuczynić jej za doznane krzywdy i sam poczuć się lepiej. Melis nie zmarnuje oczywiście ani chwili i czym prędzej poinformuje Meryem, że wychodzi za Leventa. Jemu w trakcie oświadczyn powie jednak, że nie chce wyjść za kogoś motywowanego wyłącznie wyrzutami sumienia. Tymczasem zrozpaczona Meryem napisze list, w którym wyzna ukochanemu całą prawdę. Spali go jednak i z bólem zrozumie, że już zawsze będzie sama. Później, gdy Tekin będzie chciał zabić Leventa za doprowadzenie go do bankructwa, Meryem powstrzyma go, namawiając do wspólnego wyjazdu, gdzie będą mogli zacząć wszystko od nowa. Czy tak też się stanie? Przekonamy się. 

Zranione ptaki: gdzie i kiedy oglądać?

Turecki serial Zranione ptaki emitowany jest od poniedziałku do piątku, o godzinie 18:45, na antenie TVP2. Wszystkie dotychczasowe odcinki znajdziecie też w ofercie platformy Vod.tvp.pl.

Sonda
Zranione ptaki czy Przysięga - który serial lepszy?
Najdziwniejsze rekordy filmowe, w które trudno uwierzyć | To Się Kręci #3
Nasi Partnerzy polecają

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Materiał Partnerski

Materiał sponsorowany

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE
NAJNOWSZE