Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP

Zranione ptaki odcinek 47 streszczenie. Hülya i Melis zamierzają wykonać test na ojcostwo

2022-05-26 16:44

Zranione ptaki odcinek 47 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w piątek 27 maja o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki odc. 47 streszczenie. Tekin stara się wzbudzić w Meryem podziw. Ponownie ratuje jej ojca z tarapatów, a także płaci podstawionemu mężczyźnie za wycofanie skargi na Durmuşa. Przejęta Meryem obiecuje mu, że sama zapłaci za kolejny dług. Kudret oświadcza Hülyi, że Ömer jest zaginionym synem Leventa, Efe. Przestępca szantażuje kobietę. Przerażone Hülya i Melis zamierzają wykonać test na ojcostwo. Innym razem Meyem zabiera do firmy tablet należący do Melis. Nie wie jednak, że padła ofiarą intrygi. Levent w obecności Cemila ponownie strofuje dziewczynę. Zachowanie Leventa zaskakuje jego przyjaciela, który sugeruje, że mężczyzna jest bardzo zazdrosny o Meryem. W myjni zjawia się mama Cichej. Kobieta zabrania córce dalszego kontaktowania się z nią.

ZOBACZ TAKŻE: Najlepsze tureckie seriale na Netflix. TOP10 tytułów, które warto zobaczyć

Polskie seriale popularne za granicą | To Się Kręci #6

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Zranione ptaki - obsada

  • Emre Mete Sönmez - Ömer Celik / Efe Metehanoğlu
  • Ali Yasin Özegemen - Levent Metehanoğlu
  • Gizem Arıkan - Meryem Çelik
  • Ayşen İnci - Ulviye Metehanoğlu
  • Elif Erol - Hülya Metehanoğlu
  • Arzu Yanardağ - Hülya Metehanoğlu
  • Özgür Özberk - Tekin Avcı
  • Cemre Melis Çınar - Melis Saraç