Zranione ptaki

i

Autor: materiały TVP

Zranione ptaki odcinek 22 streszczenie. Ulviye jest zaniepokojona stanem Ömera. Chłopiec nie chce jeść i jest osowiały

2022-04-20 11:07

Zranione ptaki odcinek 22 - co się wydarzy? Premierowy epizod tureckiego serialu zostanie wyemitowany w czwartek, 21 kwietnia o godzinie 18:45 na antenie kanału TVP2. Produkcję można oglądać także na stronie vod.tvp.pl. Przeczytaj, co wydarzy się w nadchodzącym odcinku.

Zranione ptaki odc. 22 streszczenie. Ulviye jest zaniepokojona stanem Ömera. Chłopiec nie chce jeść i jest osowiały. Meryem odwiedza Tekina, by, ku jego zaskoczeniu, spłacić kolejną ratę. Mężczyzna jest dla niej miły i wyrozumiały. Dziewczyna jednak jednoznacznie go odtrąca. Ulviye prosi Meryem o spotkanie. Proponuje dziewczynie pracę w rezydencji jako pomoc domowa. Meryem, ze względu na brata przyjmuje propozycję pracy, co wywołuje wściekłość Leventa. Hülya każe Aslı zrzucać na Meryem wszystkie prace domowe. Kobieta ma plan, by pozbyć się Meryem i Ömera z rezydencji.

MIŁOŚĆ w serialu [Wieczna miłość, Wymarzona miłość, Miłosne potyczki] | ESKA XD - Hotplota #42

Zranione ptaki - o czym jest serial?

Zranione ptaki to historia o siostrze, której miłość chroni rodzeństwo przed wszelkim złem. Meryem jest młodą, silną i piękną kobietą, los sprawił, że przez ostatnie pięć lat wychowuje swojego młodszego brata Ömera. Kiedy była nastolatką, ktoś dał dziecko jej ojcu Durmusowi. Ten zamierzał je sprzedać, jednak został wcześniej aresztowany. Teraz kobieta ciężko pracuje, aby mały Ömer nie trafił na ulicę. Dowiaduje się, że jej przyszywany brat jest synem wpływowego przemysłowca i został porwany w walce o władzę nad imperium rodzinnym. Mayrem pragnie połączyć Ömera z jego biologiczną rodziną.

Grupa ZPR Media sprzeciwia się głoszeniu opinii noszących znamiona mowy nienawiści przepełnionych pogardą czy agresją. Jeśli widzisz komentarz, który jest hejtem, powiadom nas o tym, klikając zgłoś. Więcej w REGULAMINIE