Zranione Ptaki

i

Autor: Materiały TVP Zranione ptaki - co wydarzy się w kolejnych odcinkach - STRESZCZENIE

Zranione ptaki, odcinek 192 - STRESZCZENIE szczegółowe. Przerażona Ayse prosi o pomoc Dogana

2022-11-29 10:10

Zranione Ptaki 192 - streszczenie. Dogan ma wielki żal do Mine. Podczas rozmowy, kobieta postanawia odejść i ucieka z domu. Kiedy oglądać 192. odcinek? Co jeszcze czeka bohaterów tureckiej telenoweli? Przeczytajcie już teraz na ESKA.pl

Zranione ptaki - streszczenie 192. odcinka. Co się wydarzy w serialu? Przerażona Ayse dzwoni do Dogana. Dzięki jego interwencji mężczyźni opuszczają kawiarnię. Kobiety próbują zataić przed Doganem fakt, że Mine tak naprawdę ma na imię Zehra. Nadszedł dzień rozprawy ojca Meryem. Dziewczyna chce sama jechać do sądu, Levent jednak odwodzi ją od tego pomysłu, informując, że pojedzie z nimi Cemil i Neriman. Wskutek zmiany planów, ostatecznie jadą tam tylko we dwoje, co jest dla Meryem niezwykle krępujące. Hülya za wszelką cenę próbuje ustalić, jaki był cel wizyty prawnika ze szpitala Med Hayat. Również domowników zaciekawiła wizyta mecenasa. Trudno im uwierzyć w wersję Melis, że chodzi o niestosowne zachowanie pielęgniarki. Hulya odnajduje w pokoju Melis skrawek podartego dokumentu. Postanawia podrzucić go Bahadirowi i tym samym sprawić, żeby mężczyzna doszedł do prawdy. Dogan ma wielki żal do Mine, że go okłamywała. Podczas ich rozmowy, dziewczyna postanawia, że najlepszym rozwiązaniem będzie odejście i niepostrzeżenie wymyka się z domu. Kiedy oglądać 192. odcinek Zranionych ptaków? O której godzinie emisja? Odpowiadamy!

Kto jest Twoim Mikołajem 2023 - zgarnij wymarzone prezenty

Zranione Ptaki 192 - kiedy oglądać odcinek? [DATA, GODZINA EMISJI]

Serial "Zranione Ptaki" można oglądać od poniedziałku do piątku na TVP 2. Odcinek 192 zostanie wyemitowany w czwartek 22 grudnia 2022 o godz. 18:45. Powtórka pojawi się na tym samym kanale następnego dnia, tylko o godzinie 13:15. Widzowie mogą oglądać telenowelę również na platformie TVP VOD.

Sonda
Zranione ptaki czy Przysięga - który serial lepszy?